MHP Ekibinden Rektör Can'a Tebrik Ziyareti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
MHP Ekibinden Rektör Can'a Tebrik Ziyareti
Milliyetçi Hareket Partisi Giresun il teşkilatından, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can’a tebrik ziyareti gerçekleşti.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar, Duroğlu Belediye Başkanı Halil Çetin, MHP İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal  ve Yönetim Kurulu Üyeleri Rektör Prof. Dr. Yılmaz Can’a tebrik ziyaretinde bulunarak görevinde başarılar dilediler.

MHP Giresun İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, Giresun Üniversitesi için her zaman ellerini taşın altına koymaya hazır olduklarını kaydetti. Konal, Giresun Üniversitesi’nin Giresun için önemine vurgu yaparak, MHP teşkilatları olarak her zaman üniversite ve Rektör Prof. Dr. Yılmaz Can’ın yanında olduklarını bildirdi.

İl Başkanı Konal ziyarette yaptığı konuşmada, Rektör Can’a Giresun Üniversitesinin geçmiş dönemlerini ve gelecek ile alakalı düşünce ve görüşlerini aktardı.

Konal, “Allah nasip ederse birlik beraberlik içerisinde memlekete hizmet hakka hizmet düsturu ile tüm diğer kurumlarla olduğu gibi Giresun Üniversitesi içinde MHP olarak elimizi her zaman taşın altına koymaktan vazgeçmeyeceğiz” dedi.

Rektör Can da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Giresun Üniversitesi’ni hiç kimseyi kırmadan, dökmeden istişare içerisinde geliştirerek, adından söz ettiren bir üniversite haline getirmek için çalışacaklarını ifade etti.

Anahtar Kelimeler:
Şebin'de Organik Karpuz BereketiÖnceki Haber

Şebin'de Organik Karpuz Bereketi

Çamoluk Fasulyesinde Hasat ZamanıSonraki Haber

Çamoluk Fasulyesinde Hasat Zamanı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar