Nurettin Canikli'ye Ziyaret

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Nurettin Canikli'ye Ziyaret
Mart ayı içinde yapılacak olan Ak Parti il ve ilçe kongreleri öncesi Alucra heyeti Ankara'da İstanbul milletvekili Nurettin Canikli'yi ziyaret etti.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

AK Parti'nin il ve ilçelerde başlayan 7. Olağan Kongre sürecinin başlamasıyla Alucra ekibi de Ankara'da bir takım ziyaretlerde bulundu.

Alucra'da Ak Parti ilçe başkanlığa seçilmesi beklenen Süleyman Yaşkın ve ilçe esnafları eski Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli ile görüştüler.

Görüşmede Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksek okuluna yeni bölümlerin açılması için özellikle YÖK'de bekleyen Posta Hizmetleri Programı ve Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümlerine öğrenci alınması için sürecin hızlandırılması talep edildi. Hastanedeki uzman hekim sorunlarına da değinen Alucra ekibi Canikli'yi ilçedeki sıkıntılar hakkında bilgilendirdi.

Alucra'daki sorunların çözüme kavuşması için destek olacağını ileten Canikli, kongre süreci sonrasını işaret etti.
Alucra ekibi daha sonra grup toplantısına da katılarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasını dinledi.

Anahtar Kelimeler:
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Dereli Yolu TalimatıÖnceki Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Dereli Yolu Ta...

Hüseyin Yelek Hocaefendi Vefat EttiSonraki Haber

Hüseyin Yelek Hocaefendi Vefat Etti

Haber Yorumları

 • Yılmaz Kara05-03-2020 16:52

  Nurettin bey bizim gururumuz kendisini hemşehrileri olarak seviyoruz. Gelgörki sayın vekilimiz ilçeye yeterince destek olmadı esnafları dinlemedi hep birilerinin yönlendirmelerine kulak verip ona hakikatı söyleyenleri duymadı. Alucra son 10 yılda 25-30 yıl geriledi yanı başımızdaki Şiran aldı yürüdü gitti ama memleketin durumu içler acısı. Sayın vekilimize bu konuda kırgın Alucralılar var hemşehrilerini dinlemiyor onların tavsiyelerini dikkate almıyor. Dilese bu ilçe böyle olmayabilirdi ama gelinen sonuç itibariyle borç batağına sürüklenmiş belediyesi ile Alucralılar kaderine terk edilmiştir. İttifakın belediyesi olarak seçilmiş belediye başkanına randevu vermiyor sorunlara kulak tıkıyor. İnsan memleketinin bu durumda olmasına çok üzülüyor yazık.

 • Sami Celebi05-03-2020 16:19

  atalarımızın bir lafı var, "ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz" diye. sayın vekil istese Alucrayı modern birşehir yapabilirmiydi? Üniversiteye fakülte için bastırabilirmiydi fakülte dışında 2 yıllık birçok bölüm açtırılabilirmiydi? hadi bunların hepsini geçtim milli savunma bakanı iken istediği askeri birliği ilçeye konumlatabilir miydi? yazacak okadar çok şey varki istese çok şey yapabilirdi ama istemedi yapmadı. alucrayı birkaç iş bilmeze teslim etti ankaradan izledi. belediyede durmayan alucrada yaşamayan başkanına niye ilçende durmuyorsun demedi. peki sonuç ne oldu? bu millette ona sandıkta gereken cevabı verdi. sayın bakanda Alucra belediyesindeki talana hep göz yumdu memleket iflas etmiş durumda. esnaf siftahsız işyeri kapatıyor. herkes ilçeden kaçmanın derdine düşmüş köy edildi Alucra sayın vekil buna göz yumdu kaderi ile resmen oynandı. sonuç olarak başta söylediğim gibi bu zamana kadar söz veripte neyaptıda bundan sonra ne yapacak. boşuna insanların hayalleri ile oynamasın sizde yeni teşkilat olarak bu adama çok bel bağlamayın doğrudan Reis ile işinizi çözebiliyorsanız çözün. hadi selametle

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar