Öğretmenler Günü İlçemizde Kutlandı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Öğretmenler Günü İlçemizde Kutlandı
24 Kasım Öğretmenler Günü ilçe kutlama programı Alucra Belediyesi Kültür Salonunda yapıldı.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Öğretmenler Günü kutlamaları çerçevesinde ilçemizde ilk tören İlçe Milli Eğitim Müdürü Fazıl Derbeder öncülüğünde, ilçemizdeki daire müdürleri, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşların yoğun katılımı ile saat 12.45'de Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtına Çelenk sunulmasıyla başladı.

Daha sonraki program Alucra  Belediyesi Kültür Salonunda gerçekleşti.

İlçe Kaymakamız Hasan Hüseyin Uzan, Belediye Başkanı Suat Aybar, daire amirleri, siyasi parti ilçe başkanları katılımıyla gerçekleşen 24 Kasım Öğretmenler Günü programı saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. 

Günün anlam ve önemine binaen Milli Eğitim Müdürümüz Fazıl Derbeder'in konuşmasını gerçekleştirdi. Okul öğretmenleri ve öğrencilerin birlikte hazırlamış olduğu Öğretmenden beklentiler, nöbetçi öğretmen, akrostiş şiir gibi bir çok video ile devam eden program koro ile devam etti. İlçemizde görev yapmış ve emekli olmuş öğretmlerimize plaketleri ilçe Kaymakamamımız Hasan Hüseyin Uzan tarafından takdim edildi.

Şiir, komposizyon ve resim dalında birinci olan öğrencilerimize hediyeleri takdim edildi. Giresun ve Şebinkarahisar'dan gelen öğretmenlerimiz tarafından müzik şöleniyle program son buldu.


Anahtar Kelimeler:
Alucra MYO Veterinerlik Öğrencileri Sivas'taÖnceki Haber

Alucra MYO Veterinerlik Öğrencileri Siva...

Kütüphane ve Emniyet Müdürlüğüne ZiyaretSonraki Haber

Kütüphane ve Emniyet Müdürlüğüne Ziyaret

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar