Pidenin Odun Ateşiyle Pişmesinin Önemi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Pidenin Odun Ateşiyle Pişmesinin Önemi
Nefis pideler, her zaman için odun ateşinde pişer.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Elektrikli fırınlarda yapılan börekler ve pideler, odun ateşindeki pideler gibi lezzetli olmaz.

Size odun ateşinde nefis pide yapan bir yer tarif edebilirim. Lider pide, odun ateşinde pişen bu mükemmel lezzeti en iyi şekilde sunuyor. Firma, odun ateşini nefis pidelerle buluşturuyor.

Hijyenik ve Temiz

Elektrikli fırında pişen pidelerle, odun ateşindeki pideleri kıyasladığınız zaman arada büyük bir fark olduğunu göreceksiniz. Odun ateşinin mükemmel bir lezzete dönüştüren Lider Pide’nin ustaları,

Trabzon pidesi konusunda kişilerden oluşuyor. Trabzonlu Metin Zor, yıllar önce babasıyla İstanbul Ümraniye’ye geldi. Baba mesleği odunda pideyi İstanbullulara sundu. İstanbullular bu pideyi çok sevdi.

Farkı Fark Edin

Sıradan pide veya börek, istediğiniz damak tadını oluşturmaz. Trabzon’a has olan ve ünlülerin uğrak mekanı haline gelen Lider Pide, tadı damağınızda kalacak mükemmel lezzeti sofranıza sunuyor. Kıymalı, peynirli, kaşarlı, açık, yuvarlak, kapalı ve sucuklu pide çeşitleriyle Pidede marka haline gelen Lider, pidenin hakkını veriyor. Leziz bir pide yemek isteyen İstanbul Ümraniye’nin markası haline gelen Lider Pideyi ziyaret edebilir. Gerek buğdayın mis gibi kokusunu lezzetli sucuk, kıyma ve peynirle birleştiren ustalar, her zaman aynı kaliteli pideleri pişiriyor. Karadeniz’in Trabzon pide çeşitlerini müşterilerine sunan Metin Zor, dört mevsim odun ateşinde pide sunmaya devam ediyor.

Tadan Bir Daha Tadıyor

Pidenin hasını müşterilerine sunan firma, her zaman tercih ediliyor. Bunun nedeni odun ateşinde pidenin mükemmel lezzetini her zaman için oluşturabilmesidir. Odun ateşinde mükemmel kıymalı ve peynirli pide yemek için Ümraniye’ye gitmeniz yeterlidir. Lider Pidenin yerini herkes bilir. İstanbul Ümraniye'ye geldiğiniz zaman Lider Pideye uğramadan gitmeyin. Bu lezzeti tadan bir daha tatmak için geliyor. Özel misafirleriniz için iyi bir seçenek.

Anahtar Kelimeler:
Meyve Fidanları Alucra'ya Neden Yok!Önceki Haber

Meyve Fidanları Alucra'ya Neden Yok!

CHP’de Kongre Takvimi Belli OlduSonraki Haber

CHP’de Kongre Takvimi Belli Oldu

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar