Samsun'da Boylucalı Gençlerden Birlik Mesajı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Samsun'da Boylucalı Gençlerden Birlik Mesajı
Giresun Alucra ilçesi Boyluca köyünün Samsun'da ikamet eden gençleri kurulan dernek ile biraraya gelerek birlik beraberliklerini perçinledi.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla
Samsun'da ikamet eden ve oldukça hatrı sayılır sayıdaki Alucra Boyluca Köylülerinin kurduğu dernekte, gençlik kolları da kuruldu.
 
07.02.2020 tarihinde Samsun Alucra Boyluca Köyü Derneği lokalinde bir araya gelerek toplantı yapan gençler, gençlik kollarının oluşturulması kararını aldı.
 
Samsun'da birlik beraberliğin ve ortak payda da hareket etmenin kararını alan Alucra Boyluca Köyü gençleri, detaylı bir istişare ile yapacakları ve hayata geçirecekleri konuların yol haritasını çıkardılar. Yapılan fikir aliş verişi sonrasında genclik kollarına başkanlık için Arif Toprak seçilerek, yönetimi oluşturuldu.
 
Yönetimin belirlenmesinin akabinden Samsun Alucra Boyluca Köyü Dernek Başkanı Hasan Göze, gençlerin birlik beraberlik konusunda gösterdiği özverili davranışlarından ötürü tüm gençleri tebrik ederek, gençlik kollarının hayırlı olmasını diledi. Gelecek yeni nesillerle köprü olacak olan gençlik kollarının misyonu herzaman köylerine memleketlerine ahde vefa ile sahip çıkmak olduğunu belirtti.Tüm gençlere teşekkür ederek herzaman dernek yönetimi olarak yanlarında olduklarını ifade etti.
 
Gençler ilk organizasyonunu 16 şubat tarihinde dernek lokalinde kahvaltı düzenleyerek start vereceklerini ilettiler.
Anahtar Kelimeler:
Afrin Şehidi Dualarla AnıldıÖnceki Haber

Afrin Şehidi Dualarla Anıldı

Elazığ Depremi Sonrası Okullar Boşaltıldı Sonraki Haber

Elazığ Depremi Sonrası Okullar Boşaltıld...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar