Şebinkarahisar Derneğinden Hastanelerine Bağış

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Şebinkarahisar Derneğinden Hastanelerine Bağış
Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği tarafından ilçedeki Devlet Hastanesine dezenfeksiyon makinası bağışı yapıldı.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Şebinkarahisar Yardımlaşma Derneği tarafından koronavirüs tedbirleri kapsamından ilçedeki hastanede gerekli dezenfeksiyonun yapılması ve hasta sağlığı önemi için hastaneye dezenfeksiyon makinası bağışlanandı.

Konuyla alakalı olarak Hastane Müdürü Sedat Kesmez;
"Dezenfeksiyon makinesi talebimize anında karşılık vererek alımını gerçekleştiren Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneğimizin Başkanı Mehmet Şimşek, Ekrem Çiftçi ve Selim Çiftçi beylere hastanemiz adına teşekkür ederim. Her sıkıntımız da yanımızda olmaları bize güç ve güven vermektedir" diyerek teşekkürlerini dile getirdi.

Konuyla ilgili olarak Şebinkarahisar Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu adına Başkanı Mehmet Şimşek sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada “Sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında Şebinkarahisar Devlet Hastanemizin bizden talep ettiği; dezenfeksiyon makinasını aldık ve hastanemizin hizmetine sunmak üzere kendilerine teslim ettik.

Zor zamanlardan geçtiğimiz bugünlerde sağlık kurumlarımız ve çalışanlarımız vatandaşlarımızın salgın hastalıklardan, virüslerden koruması için büyük bir mücadele vermekte gerekli tedbirleri en üst seviyede almaktalar. Bizde bu nedenle bir an önce kullanılmak üzere dezenfeksiyon makinasını Şebinkarahisar Devlet Hastanemize hediye ettik. Hayırlı olmasını, sağlıklı günlerde kullanılmasını temenni ederiz” dedi.

 

Anahtar Kelimeler:
Bozulan ve Deforme Olan Parke Taşları OnarılıyorÖnceki Haber

Bozulan ve Deforme Olan Parke Taşları On...

Giresun'daki Korona Vaka Sayısı Belli OlduSonraki Haber

Giresun'daki Korona Vaka Sayısı Belli Ol...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar