Şiran'a Çocuk Doktoru ve Kadın Doğum Uzmanı Atandı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Şiran'a Çocuk Doktoru ve Kadın Doğum Uzmanı Atandı
Sağlık Bakanlığı tarafından 94.dönem devlet hizmeti yükümlülüğü kurasıyla Gümüşhane'ye 14'ü uzman toplam 61 doktor ataması yapıldı.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Sağlık Bakanlığı'nın web sitesinde yer alan sonuçlara göre belirlenen kadrolara gelecek doktorlar kurayla isim isim belirlenirken, çok sayıda branşa uzman doktor ataması yapıldı.

Kelkit ve Şiran'a Uzman Doktorlarına Kavuştu

Kura ile Gümüşhane Adli Tıp Şube Müdürlüğüne 1 adli tabip, Gümüşhane Devlet Hastanesine 29 pratisyen, 1 Acil Tıp Uzmanı, 1 Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı, 1 İç Hastalıklar Uzmanı, 1 Kulak Burun Boğaz Uzmanı, 1 Tıbbi Biyokimya Uzmanı, 1 Tıbbi Pataloji Uzmanı, Gümüşhane Merkez Toplum Sağlığı Merkezine 1 pratisyen, Kelkit İlçe Sağlık Müdürlüğüne 1 pratisyen, Kelkit Devlet Hastanesine 12 pratisyen, 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, 1 Deri ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı, 1 Enfeksiyon Hastalıkları uzmanı, 1 Genel Cerrah, 1 Nöroloji Uzmanı, Şiran Devlet Hastanesine 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, 1 Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, 1 pratisyen, Kürtün İlçe Devlet Hastanesine 2 pratisyen ve Şiran Toplum Sağlığı Merkezine 1 pratisyen hekim olmak üzere toplam 61 doktor ataması gerçekleştirildi.

Anahtar Kelimeler:
Alucra Belediyesi Kıl Çadırını İhaleye ÇıkarıyorÖnceki Haber

Alucra Belediyesi Kıl Çadırını İhaleye Ç...

Korona'dan Dolayı Alucra'da Dördüncü VefatSonraki Haber

Korona'dan Dolayı Alucra'da Dördüncü Vef...

Haber Yorumları

 • esra06-09-2020 13:59

  Alucrada hasta olmayacaksın yoksa İstanbulu boylarsınız

 • Mustafa Toptaş04-09-2020 16:11

  Alucraya yazık ettiler bu kadar sahipsiz bir memleket olamaz! Yıllardır aile hekimi dışında uzman doktor ataması yapılmıyor, oda sağolsun ilaç yazıp yolluyor. En küçük yarada kesikte bile başka yerlere gitmek zorunda kalıyoruz gerçekten yazık.

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar