Suat Aybar Esnafları Gezerek Teşekkür Etti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Suat Aybar Esnafları Gezerek Teşekkür Etti
Alucra Belediye Başkanlığını kazanan Suat Aybar ilçe esnaflarını tek tek gezerek hem teşekkür etti hemde Miraç Kandilini kutladı.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

31 Mart Yerel seçimlerinde Alucra Belediye Başkanlığına seçilen MHP adayı Suat Aybar, 2 nisan tarihinde MHP İlçe Başkanı ve Belediye Encümen adaylarının yer aldığı ekiple Alucradaki tüm esnafları tek tek gezerek hem teşekkür etti hemde Miraç Kandilini kutladı.

Suat Aybar yaptığı açıklamada: 

"Bu bir seçimdir kazanmak ve kaybetmek sonucu olan bir hizmet yarışıdır. Seçimi kaybedenler bizim düşmanımız değil, kardeşimiz dostumuz akrabamız. Biz dün olduğu gibi yine onlarla beraber komşuluk arkadaşlık hukukumuzu koruyacağız. Biz diğer adaylarımızında projelerinden istifade edeceğiz. Bu dönem Alucra halkı bizi tercih etti. Oy veren vermeyen herkese teşekkür ederim. Alucra'da ben yaptım anlayışının değil biz yaptık birlikte yaptık anlayışının hakim olacağı bir zihniyet ile hareket edeceğiz.

Şeffaf olacağız, memleketin geleceğini düşüneceğiz. Birlik ve Beraberliğimizi sağlamak için oy versin vermesin herkesin kapısına gidip bu güzel memleket için gayret edeceğiz. Artık Alucra'nın hak ettiği hizmeti alması için gece gündüz çalışma zamanıdır. Esnaflarımızın, memurlarımızın, öğrencilerimizin, tüm Alucralıların oy veren vermeyen herkese teşekkür ederim, Miraç Kandilini kutlarım" dedi.

Anahtar Kelimeler:
İl Genel Meclisi 1-1Önceki Haber

İl Genel Meclisi 1-1

Yeni Başkan Suat Aybar Görevi DevraldıSonraki Haber

Yeni Başkan Suat Aybar Görevi Devraldı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar