Turan Bulutçu MYO'da Mezuniyet Coşkusu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Turan Bulutçu MYO'da Mezuniyet Coşkusu
Alucra Turan Bulutcu MYO öğrencileri mezuniyet sevinci yaşıyor. Yapılan törende okul bu yıl 11. mezunlarını verdi.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Alucra Turan Bulutcu Meslek Yüksekokulu'nda mezuniyet coşkusu Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Haftası kapsamında yapılan mezuniyet yürüyüşüyle start aldı. Yürüyüşün akabinde Turan Bulutcu MYO öğrencileri, Alucra Kapalı Spor salonunda düzenlenen mezuniyet töreninde yerlerini almasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile tören başladı.

Rektör vekili Prof. Dr. Mustafa Cin okul yöneticileri, ilçe protokolü ve öğrencilerle birlikte istişarelerde bulundu.

Okul müdürü Yrd. Doç. Dr. Fikret Uslucan açılış konuşmasının ardından Rektör Vekili Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Cin öğrencilerin buralara gelmesinde ailelerin önemine değindi, öğrencilere hedef gösterici ve ufuk açıcı bir konuşma yaptı.

Okulu dereceyle bitiren öğrencilere başarılarından dolayı plaket takdim edildi.

Laborant ve Veteriner Sağlık Programı öğrencimiz Kübra Topaloğlu Yüksekokul birincisi olurken, Yüksekokul ikincisi Mehmet Keleş ve Yüksekokul üçüncüsü Fatih Koçak oldu. Yüksekokul birincisi Kübra Topaloğlu okul yaş kütüğüne birincilik plaketini çakmasının ardından mezun olacak öğrenci arkadaşları adına bir konuşma yaptı.

Bölümler tek tek sahneye çağrılarak temsili diplomaları verildi ve bölümlerinde dereceye giren öğrenciler başarı belgelerini aldı. Temsili diplomalar dağıtıldıktan sonra birinci olan Kübra Topaloğlu’nun ailesi kürsüye davet edildi. Rektör vekili Mustafa Cin, birinci olan Kübra Topaloğlu’nun babasına çiçek vererek tebriklerini iletti. Alucra Turan Bulutcu Meslek Yüksekokulu halk oyunları ekibinin horon ve kolbastı gösterisi büyük beğeni topladı.

Öğrenci konseyi başkanı Hüseyin Karabulut’un mezuniyet yemini yaptırmasının ardından Kübra Topaloğlu’nun geri sayımıyla tüm öğrenciler keplerini fırlattı ve tören sona erdi.

Tüm Resimler İçin Foto Galeriyi Ziyaret Ediniz..

Haber: Fatih Koçak

Anahtar Kelimeler:
Şevket Canikli 2. Mezunlarını VerdiÖnceki Haber

Şevket Canikli 2. Mezunlarını Verdi

2.Etap Toki'de 2+1 Satış DuyurusuSonraki Haber

2.Etap Toki'de 2+1 Satış Duyurusu

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar