Turan Bulutçu MYO'da Mezuniyet Coşkusu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Turan Bulutçu MYO'da Mezuniyet Coşkusu
Alucra Turan Bulutcu MYO öğrencileri mezuniyet sevinci yaşıyor. Yapılan törende okul bu yıl 13. mezunlarını verdi.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 13. Dönem mezunları,  düzenlenen görkemli törende kep fırlatarak mezuniyet coşkusu yaşadı.

Mezuniyet töreni, mezun öğrenciler ve öğretim elemanlarının yürüyüşüyle başladı. Yüksekokul Müdürü Dr. Öğretim üyesi Fikret Uslucan Mezun olan öğrencileri kutlayarak “bütün velilerimizi kutluyoruz vatanımıza milletimize böyle tertemiz evlatlar yetiştirdikleri için. Okul öğrencilere bir yere kadar bir şeyler katabilir. Bundan sonraki süreçte kişi kendi donanımını yükselterek kazanabilir. Bu yüzden öğrencilerime şunu demek istiyorum, kuzucuklarım bugün öğrencilik hayatınız bitmedi. Asıl bugünden sonra başlıyor öğrencilik hayatınız. Sizin gibi aynı birçok insan da diploma var, sizi sıkı bir rekabet bekliyor. Bütün öğrencileri canı gönülden tebrik ediyorum” dedi.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Laborant ve Veteriner Sağlık Programı okul birincisi Sema Comart “hepimiz çok büyük bir heyecan paylaşıyoruz. Zorlu ve bir o kadar da emek isteyen 2 yılı, acısıyla tatlısıyla geride bıraktık. Üzerimizde emeği geçen tüm hocalarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Alucra kapalı spor salonunda 15 Haziran Cuma günü yapılan mezuniyet törenine Alucra  Kaymakamı Aydın Göçer, Alucra Belediye Başkanı  Suat Aybar, Alucra MYO Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Fikret Uslucan protokol üyeleri, üniversite akademik ve idari personeli ile  aileler  katıldı.


Konuşmaların ardından üniversiteden birincilikle mezun olan Sema Comart  mezuniyet kütüğüne plaka çaktı. Öğrencilerin hazırlamış olduğu folklor gösterisi yapıldı. sergilendi. Tören sonunda öğrenciler 10 ‘den geriye doğru sayarak keplerini coşkulu bir şekilde fırlatarak mezuniyetlerini kutladı.

Anahtar Kelimeler:
Gulami Yakup Çağırgan Hazretleri Dualarla AnıldıÖnceki Haber

Gulami Yakup Çağırgan Hazretleri Dualarl...

Musa Yamak Avrupa Şampiyonluğuna Adım Adım İlerliyorSonraki Haber

Musa Yamak Avrupa Şampiyonluğuna Adım Ad...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar