Turan Bulutçu MYO'da Mezuniyet Heyecanı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Turan Bulutçu MYO'da Mezuniyet Heyecanı
Açıldığı günden itibaren ilçemize önemli bir değer kazandıran Turan Bulutçu MYO'da mezuniyet sevinci yaşanıyor. Yapılan törenle okulumuz bu yıl 10'ncu mezunları verdi.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Cevdet COŞKUN, 27 Mayıs 2016 Cuma günü Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu Mezuniyet Törenine katıldı.

Yükseköğretimini bitirerek mezun olan öğrencilerin mutluluğunu paylaşmak üzere beraberinde bulunan danışmanları ile sabah saatlerinde Alucra’ya intikal eden ve Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu Mezuniyet Törenine katılan Rektörümüz Prof. Dr. Cevdet COŞKUN, Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Fikret USLUCAN, öğretim üyeleri, diğer personel ve öğrenciler tarafından sevgi ve saygıyla karşılandı.

Rektör Prof. Dr. Cevdet COŞKUN, farklı ortamlarda okul yöneticileri, ilçe protokolü ve öğrencilerle birlikte istişarelerde bulundu. Alucra Kaymakamı Ferhat VARDAR, Belediye Başkan vekili Şaban Yakupoğlu, Garnizon Komutanı Üsteğmen Muhammet KARDEŞ Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulunda ziyaret ederek karşılıklı istişarelerde bulundular.

Daha sonra Alucra Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen mezuniyet törenine geçildi. Mezun olmayı hak eden öğrencilerin tören alanında yerlerini alması ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile tören başladı. Yüksekokul birincisi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencisi Kader DENİZ'in mezun olacak arkadaşları adına bir konuşma yaptı. Konuşma sonrası okul yaş kütüğüne birincilik plaketini çaktı. Alucra Turan Bulutcu Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Fikret USLUCAN günün önemine dair bir konuşma yaptı.

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet COŞKUN, öğrencilere hedef gösterici ve ufuk açıcı bir konuşma yaptı. Temsili diplomalar dağıtıldıktan sonra Yüksekokul birincisi Kader DENİZ'in ailesi kürsüye davet edildi. Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç Dr. Fikret USLUCAN, Kader DENİZ'in babasına çiçek vererek tebriklerini iletti. Ödül ve temsili diploma belgelerinin ardından mezun öğrencilerin kep atma seremonisi ile tören sona erdi.

Evlilik Teklifi Büyük Süpriz Oldu

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programının temsili diplomaları verilirken kürsüye gelen Eyüp ALKIŞ protokolü selamladıktan ve müsadelerini istedikten sonra temsili diplomasını alan Fatma ASLAN'ı güzel bir konuşmayla kürsüye davet etti ve tüm misafirlerin huzurunda evlilik teklif etti. Fatma ASLAN'ın evet demesiyle birlikte tüm salondan alkışlar yükseldi. Tören sonrasında da Rektörümüz Eyüp ve Fatma çifti ile görüşerek mutluluk ve başarı dileklerini sundu.

TÜM RESİMLER İÇİN RESİM GALERİSİNİ ZİYARET EDİNİZ..

Anahtar Kelimeler:
Çamoluk'ta Kano Şampiyonası BaşlıyorÖnceki Haber

Çamoluk'ta Kano Şampiyonası Başlıyor

Alucra Lisesi Mezunları BuluştuSonraki Haber

Alucra Lisesi Mezunları Buluştu

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar