Turan Bulutçu MYO'da Yönetim Değişikliği

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Turan Bulutçu MYO'da Yönetim Değişikliği
Alucra Turan Bulutçu MYO Müdürlüğüne Dr.Öğr. Üyesi Uğur Bellikli getirildi.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Alucra Turan Bulutçu MYO Müdürlüğüne Dr.Öğr. Üyesi Uğur Bellikli getirildi. Müdür yardımcılığı görevlerine ise Öğr. Gör Mehmet Akif Sarı ve Öğr. Gör Yunus Şentürk atandı.

Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu'nda (MYO) yönetimde yapılan değişiklikte Dr. Öğr. Üyesi Fikret Uslucan'ın yerine  Dr.Öğr. Üyesi Uğur Belliklli okul müdürü olarak göreve getirildi.

Öğr. Gör Osman Serdal Karapınar ve Öğr. Gör. Dr. Özgür Mustafa Ömür tarafından yürütülen müdür yardımcılığı görevine ise Veterinerlik Bölüm Başkanı  Öğr. Gör Mehmet Akif Sarı ile Veterinerlik Bölümü Öğr. Gör Yunus Şentürk atandı.

Yapılan yönetim değişikliği ardından Okul Müdür Uğur Bellikli eski yönetime teşekkür ederek; "Hocalarımızdan aldığımız bayrağı onlar kadar iyi taşıyıp ve ileriye götürmek için çaba sarf edeceğiz” dedi.

Dr. Öğr. Üyesi Uğur BELLİKLİ Kimdir?
Aslen Aksaray'lıdır. Selçuk Üniversitesi Karaman İİBF İşletme bölümünden mezun oldu. Yüksek lisans ve doktora öğrenimini sırasıyla Karadeniz Teknik Üniversitesinde Muhasebe ve İşletme alanlarında tamamlayan akademisyen, 2014 yılında Öğretim Görevlisi olarak başladığı meslek hayatına, 2020 Mart ayından itibaren Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulunda öğretim üyesi olarak devam etmektedir.

14.08.2020 tarihinde Dr. Öğr. Üyesi Uğur
Bellikli 3 yıl süre ile Alucra Turan Bulutçu MYO'na atanmıştır.

Anahtar Kelimeler:
Hayati Almaoğlu Demirözü Köyüyle İlgili İkinci Eserini PaylaştıÖnceki Haber

Hayati Almaoğlu Demirözü Köyüyle İlgili...

Karantinaya Uymadılar Cezayı YedilerSonraki Haber

Karantinaya Uymadılar Cezayı Yediler

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar