Türk Polis Teşkilatı 175 yaşında

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Türk Polis Teşkilatı 175 yaşında
Alucra'da Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 175. Yıl dönümü Atatürk Anıtı önünde düzenlenen sade bir törenle kutlandı.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

İlçemizde Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 175. Yıl dönümü sade bir törenle gerçekleşti. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’de de etkisini gösteren Kovid-19 virüsü tedbirleri nedeniyle az sayıda katılımcı ile düzenlenen törende İlçe Emniyet Müdürü Sercan Çetin tarafından Atatürk Anıtına çelek sunuldu.

Kovid-19 virüsü salgını nedeniyle ülke genelinde Polis Haftası etkinliklerini iptal edildi. İlçe Emniyet Müdürü Çetin, “Bugün tüm dünya insanlığı çok zor bir dönemden geçmektedir. Salgın nedeniyle genel sağlığın korunması adına bu yıl teşkilatımızın kutlama etkinliklerini askıya aldık. İnşallah bundan sonraki senelerde halkımızla kaynaşacağımız çok daha güzel etkinliklere imza atarız. Yeter ki şu zorlu süreci tez zamanda atlatalım” dedi.

İlçe Emniyet Müdürü Sercan Çetin, “Teşkilat olarak tüm halkımıza layık olmak için var gücümüzle çalışacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler:
Kurallara Uydular Karantinadan KurtuldularÖnceki Haber

Kurallara Uydular Karantinadan Kurtuldul...

Şiran Belediyesinden Örnek ÇalışmaSonraki Haber

Şiran Belediyesinden Örnek Çalışma

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar