Ulaştırma Bakanı Cevapladı, Alucra Çamoluk Yolunu Bütçe Olursa Yaparız

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ulaştırma Bakanı Cevapladı, Alucra Çamoluk Yolunu Bütçe Olursa Yaparız
Giresun CHP Milletvekili Necati Tığlı Ulaştırma Bakanının cevaplaması üzerine Şubat ayında sorduğu Alucra-Çamoluk yoluna cevap geldi.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

CHP Giresun milletvekili Necati Tığlı, AKP iktidarına rekor seviyelerde destek sağlayan Alucra-Çamoluk ilçelerinin yıllardır yapılmayan karayolunu Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu cevapladı.

Özetle bakan diyor ki; Bütçe olursa da sağında solunda iyileştirme yaparız! Bu senede ses etmeyin yama yapmaya devam edecez.

Peki Vatandaş olarak soruyoruz, 2002 den bu zamana o kadar bütçe planınız varken, paranız varken neden bu yolu yapmadınız? Alucra-Çamoluk yolunda ölenler bizim kardeşimiz, akrabamız, hemşerimiz peki sizlerin umrunda mı?

3. dünya ülkerindeki yol misali iki aracın geçemeyeceği yerler var, standart dışı, bu yolun hiçbir yerinde bariyer yok, ikaz yok. 15 gün önce bariyer olsa market çalışanları Arda köyünde kazayı çok hafif atlatmış olabilirlerdi. Seçim zamanı ortaya çıkan Ak Parti vekillerimiz bu yola neden sessiz?

Doğu illerinde iktidara oy vermedikleri halde duble yollar yapıldı, bu gariban Alucralının Çamoluklunun Şebinkarahisalının suçu nedir?

İşte CHP Giresun milletvekili Necati Tığlı'nın sorduğu soru ve sayın Bakanın verdiği resmi cevap, yorum siz değerli hemşerilerimizin...

Anahtar Kelimeler:
Ayı Saldırısına Maruz Kalmamak İçin Ne Yapmalı?Önceki Haber

Ayı Saldırısına Maruz Kalmamak İçin Ne Y...

Ulaştırma Bakanı Kurtbeli Yolunu CevapladıSonraki Haber

Ulaştırma Bakanı Kurtbeli Yolunu Cevapla...

Haber Yorumları

  • ŞERİF KALELİ12-06-2020 10:41

    Bir Çamoluklu olarak sorunumuzu dile getiren sayın Necati TIĞLI'ya teşekkür ediyorum.

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar