Vali Sarıfakıoğulları, Çamoluk’ta

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Vali Sarıfakıoğulları, Çamoluk’ta
Çamoluk ilçesini ziyaret eden Vali Harun Sarıfakıoğulları, ilçede bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunarak, köy ve mahalle muhtarıyla bir araya geldi.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

İlçede yapımı fiziki olarak tamamlanarak son rötuşların yapıldığı 100 Öğrenci kapasiteli İmam Hatip Lisesi Kız-Erkek Öğrenci yurdunda ve Sağlık Bakanlığı yatırım programında yer alan İlçe Devlet Hastanesinin yapılması planlanan arazide incelemede bulunan Vali Sarıfakıoğulları, yetkililerden bilgi aldı.

Kaymakamlık binasını ziyaret eden Vali Sarıfakıoğulları, çalışanlara kolaylıklar dileyerek, Kaymakam Şahin’le bir süre sohbet etti.

İlçede tamamlanan ve yapımı devam eden projelerin son durumu hakkında bilgi aldı. Çamoluk’ta köy ve mahalle muhtarlarıyla bir toplantı yapan Vali Sarıfakıoğulları, toplantının temel amacının bir araya gelerek, sorunları ortaya koymanın yanı sıra, muhtarları kamu kurum ve kuruluş temsilcileriyle buluşturup çözüm üretmek olduğunu söyledi.

Toplantıda başta uyuşturucuyla mücadele ve okul güvenliği olmak üzere çeşitli konularda bilgilendirmede bulunuldu.

Toplantının sonunda muhtarlar söz alarak köy veya mahalleleriyle ilgili sıkıntılarını ve taleplerini dile getirdiler.

Vali Sarıfakıoğulları’nın Çamoluk ilçesindeki muhtarlarla toplantısına; İl Jandarma Komutanı Jan. Albay Muhammet Sevinç, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. Ahmet Bal, İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, Tarım ve Orman İl Müdürü Dr. Muhammet Angın, Karayolları 104. Şube Şefi Kadriye Altuntaş, KOSGEB İl Müdürü Yasin Sefer, DSİ 226. Şube Müdürü Ogün Şükrü Turan, AKSA  Elektrik Giresun İl Müdürü Sedat Akkoyun, muhtarlar ve ilçe müdürleri katıldı.

 

 

 

Anahtar Kelimeler:
Eğribel Tünelinde Çalışmalar Yeniden BaşladıÖnceki Haber

Eğribel Tünelinde Çalışmalar Yeniden Baş...

Ozan Arif’e Anıt Mezar YapılacakSonraki Haber

Ozan Arif’e Anıt Mezar Yapılacak

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar