Yağlıdere'nin İtfaiye Sorununa Canikli Desteği

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Yağlıdere'nin İtfaiye Sorununa Canikli Desteği
Yağlıdere ilçesine bağlı Üçtepeler beldesinde meydana gelen yangın sonra 2 hemşehrimiz vefat etmişti.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Yağlıdere’de yıldırım düşmesi sonucu yangın çıkan evde iki vatandaşın hayatını kaybetmesi sonucu gündeme gelen itfaiye aracı sorunu çözüldü.

MHP İl Başkanı Konal, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli’nin girişimleri sonucu, Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Yağlıdere Belediyesine bir itfaiye aracı tahsis edileceğini açıkladı.

Konal, itfaiye aracının bir hafta içerisinde Yağlıdere’de olacağını kaydetti.

Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Yağlıdere Belediyesine bir itfaiye aracı tahsis edilecek. İtfaiye aracı müjdesini kamuoyuna duyuran MHP Giresun İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, “Belki geç oldu ama oldu. Yapılan girişimler sonucunda Yağlıdere İlçemize, Belediyeler Birliğinden İtfaiye aracı onayı geldi. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı ve Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin’den bir hafta içerisinde İtfaiye aracının Yağlıdere Belediyesine teslim edilmek üzere yola çıkacağı bildirildi. İlçe belediyemizin ve vatandaşlarımızın karşı karşıya kaldıkları mağlum duruma derhal müdahale eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekilimiz Nurettin Canikli başta olmak üzere, MHP Genel Başkan Yardımcıları İsmail Faruk Aksu, Sadir Durmaz’a, Valimiz Harun Sarıfakıoğlu ve Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin’e Yağlıdere ve Giresun adına teşekkürü bir borç biliyorum. Rabbim tüm görünür görünmez kazalardan, belalardan afetlerden tüm Milletimizi korusun. Allah Devletimize zeval vermesin” dedi.

Anahtar Kelimeler:
Alucra İş Dünyası Buluşması GerçekleştirildiÖnceki Haber

Alucra İş Dünyası Buluşması Gerçekleştir...

Tarımsal Destekler BelirlendiSonraki Haber

Tarımsal Destekler Belirlendi

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar