Yeniden Refah Partisi'nde Kongre Heyecanı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Yeniden Refah Partisi'nde Kongre Heyecanı
Yeniden Refah Partisi'nin 1. Olağan Büyük Kongresi dolayısıyla Beyoğlu İlçe Başkanı Ahmet Gülep bir açıklama yaptı.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Milli Görüş hareketinin kurucu lideri ve merhum başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan'ın liderliğinde, 23 Kasım 2018'de kurulan Yeniden Refah Partisi'nde, ilk kongre heyecanı yaşanıyor.

Genel Başkan Fatih Erbakan'ın tek aday olacağı kongre, Ankara Spor Salonu'nda 17 Kasım Pazar günü "Burada Gelecek Var" sloganıyla gerçekleştirilecek.

Kongre ile alakalı Beyoğlu İlçe Başkanı hemşehrimiz Ahmet Gülep şunları iletti:

lkemizin 70 ili ve 700 ilçesinde teşkilatlanmasını tamamlamış bu il ve ilçelerin tamamında kongresini neredeyse bitirmiş durumdadır. İstanbul kongresini 28 nisanda Türkiye'nin en büyük kapalı spor salonu olan Sinan Erdem de 25 bin kişinin katılımıyla ve büyük bir çoşkuyla gerçekleştirmiştir.

Mücadelemiz milli görüş çınarını yeniden yeşertmek, o çınarın gölgesinde milletimizi yeniden bir araya getirmek, köklerini daha derine taşımak, ne yapılırsa yapılsın yıkılmayacağını ve kurtuluşun bugünde ancak milli görüşe sarılmakta olduğunu bütün dünyaya bir kez daha göstermek için mücade ediyoruz.

Beyoğlu teşkilatı olarak da tüm birimlerimizi kurmuş olup, mahalle mahalle, sokok sokak çalışmalarımızı yapıyoruz. Beyoğlunda yaşayan dini, inancı, meshebi ne olursa olsun daha huzurlu birşekilde yaşabilmeleri, devletin imkanlarını doğru ve adil birşekilde kullanabilmeleri için çalışıyor ve tüm hemşehrilerimizi partimize davet ediyoruz.

Güçlünün haklı sayıldığı değil, haklının güçlü olduğu bir düzeni inşa etmek için, materyalizm değil, maneviyatçılık parolasıyla iyinin güzelin, adaletin hakim olması için, yaşanabilir bir Türkiye, yeniden büyük Türkiye ve adil bir dünya düzeni hedefiyle yola çıkıyoruz.

Bu vesile ile tüm hemşehrilerimizi 17 Kasım'da Ankara'ya davet ediyor, sizleri selamların en güzeli ile selamlıyor, saygılarımı sunuyorum" iafedelerini kullandı.

Not: Kongreye gidecekler için 16 Kasım saat 23:00'de Beyoğlu'nda ücretsiz otobüsler olacaktır. Bayan ve çocuklar için yer mevcut olup yolculuk esnasında ikram verilecektir.

 

Anahtar Kelimeler:
9 Ay Sonra Yeniden BuluştularÖnceki Haber

9 Ay Sonra Yeniden Buluştular

Şevket Canikli İHO'da Hadis YarışmasıSonraki Haber

Şevket Canikli İHO'da Hadis Yarışması

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar