Yüreğimin Ritmi Özel Eğitim Atölyesi 1 Yaşında

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Yüreğimin Ritmi Özel Eğitim Atölyesi 1 Yaşında
Kuruculuğunu Sena Şahin'in yaptığı “Yüreğimin Ritmi Atölyesi“ ilçemizdeki birinci yılını doldurdu.
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

İlçemiz de 11 Aralık 2018 yılında kurucusu Sena Şahin'in olduğu “Yüreğimin Ritmi Atölyelerin“ üçüncüsü Özel Eğitim Atölyesi olarak Şehit Er Zülkif Tekir İlkokulunda destekçiler, okul öğretmenleri ve okul müdürü Alim Duyuş'un katkılarıyla kurulmuştu.

Özel Eğitim Atölyesi Birinci Yılını Tamamladı

Alucradaki iki atölyenin yanı sıra Ağrı, Hatay ve Bulgaristan'da da olmak üzere toplam 5 atölyeye sahip olan Yüreğimin Ritmi ailesinin üçüncü göz bebeği “bütün engelleri, sevgi ile kaldırabilmeyi” amaçlamıştı. Atölyede ki materyaller sayesinde öğrenciler ilerleme kaydettiler.

Yüreğimin Ritmi Kurucusu Sena Şahin; "Büyüdüğüm vatanıma büyük bir vefa borcum var. Toprağında yeşerdiğim vatanımın, tüm çocuklarından ve yüreklerinden sorumluyum. Doğduğunuz değil, sevdiğiniz yerdi memleketiniz. Özellikle de kendi memleketimin. Özel, büyük bir emekle kurulan “Yüreğimin Ritmi 3 Özel Eğitim Atölyesi", ilçedeki özel çocukların kalplerinin attığı ve paylaşımlarının fazla olduğu bir alan olsun istedik. Ve tam 1 yıl geçti. Umarım kendi memleketim de dahil birçok yerde ki çocukların yüreğinin ritmini duyurmaya devam edebiliriz. Sevdikçe ve istedikçe her şey yapılabilir. Umarım memleketimin, kendi memleketimdeki yürekler tarafından fark edilmesi uzun zaman almaz" diyerek tüm destekçilerine ve bir yaşını güzel bir emekle kutlayan öğretmenlere, okul müdürü Alim Duyuş'a teşekkürlerini iletti.


 

Anahtar Kelimeler:
CHP’de Kongre Takvimi Belli OlduÖnceki Haber

CHP’de Kongre Takvimi Belli Oldu

Yaralı Baykuş Yüksekokulda Tedavi EdildiSonraki Haber

Yaralı Baykuş Yüksekokulda Tedavi Edildi

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar