Ziraat Katılım'dan Alucralı Öğrencilere Tablet Yardımı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ziraat Katılım'dan Alucralı Öğrencilere Tablet Yardımı
Ziraat Katılım Bankası uzaktan eğitim sürecinin devam ettiği ülkemizde Alucra'daki öğrencilerimiz için 25 adet tablet bağışında bulundu
Alucrahaber - Haberiçi Reklam -Sıla

Koronavirüs  salgını tüm dünyayı etkisi altına almaya devam ediyor. Ülkemizde de her alanda olduğu gibi eğitim alanında da tedbirler uygulanmaya devam ediyor. Yakın bir zaman önce çoğu sınıflarımızda örgün eğitimde öğrencilerimizle yüz yüze eğitim çalışmaları yürütürken şu anda tüm kademelerde uzaktan eğitime geçildi. Bu süreçte de öğrencilerimiz uzaktan eğitimde bilgisayar, tablet, telefon ve televizyonlardan derslerini takip ediyorlar.

Alucradaki öğrencilerimizin kısıtlı olan teknolojik imkanlarına Ziraat Katılım Bankasından destek geldi. Konuyla alakalı olarak Alucra Milli Eğitim Müdürümüz Ünal Saraçoğlu şu açıklamayı yaptı: 

"Çağımız Eğitim anlayışının bir gerekliliği haline dönüşen uzaktan eğitim sistemine katkı sunan her bir eğitim gönüllüsüne müteşekkiriz. Bu vesileyle ilçemize tablet desteği sağlayan Ziraat Katılım Bankası Uluslararası Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı hemşehrimiz Osman Karakütük’e ve bu süreçte emeği geçenlere Alucra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve tüm paydaşlarımız adına teşekkür ederiz." dedi.

Tablet dağıtım programına Kaymakamımız Hasan Hüseyin Uzan, Ziraat Katılım Bankası Giresun şube müdürü ve milli eğitim müdürümüz katıldı.

Anahtar Kelimeler:
Mekke'nin Fethi Gecesine DavetlisinizÖnceki Haber

Mekke'nin Fethi Gecesine Davetlisiniz

Hastanemize Çocuk Doktoru GeliyorSonraki Haber

Hastanemize Çocuk Doktoru Geliyor

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar