Aday Adayı

Son dakika Aday Adayı haberleri ve Aday Adayı haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Aday Adayı ile ilgili 25 haber listeleniyor.

Aday Adayı Haberleri

MHP'de İlk Aday Adayı Tiryaki

Milliyetçi Hareket Partisi'nin Alucra Belediye Başkanlığına ilk aday adayı Mustafa Tiryaki oldu.

Mete Metinyurt MHP'den Resmi Başvusunu Yaptı

MHP'nin eski ilçe başkanı Mete Metinyurt, Belediye Başkanlığına aday adayı olmak için resmi başvurusunu MHP Genel Merkezinde yaptı.

MHP'de Belediye ve Meclisi Üyeliği Adaylığı için Müracaatlar Başladı

Belediye başkanı, belediye meclisi ve il genel meclisi üyeliği aday adaylığı müracaatları 15 Aralık 2023 cuma günü sona erecek.

AK Parti'de Adaylık Başvuru Süreci Başladı

9 Kasım’da başlayan süreç Belediye başkanlığı için 17 Kasım, belediye ve il genel meclis üyeliği adaylığı için ise 3 Aralık’ta sona erecek.

MHP'de İl Genel Meclisine Başvurular Devam Ediyor

31 mart 2024 mahalli idareler seçiminde MHP'den Giresun İl Genel Meclisi üyeliği için aday adayları başvurularına devam ediyor.

Ak Partinin Yeni İlçe Başkanı Gündüz Oldu

Ak Parti ilçe başkanı Faruk Demirağ'ın Belediye başkanlığına aday adayı olmasıyla boşalan ilçe başkanlığına Mahmut Gündüz atandı.

Beyoğlu'nda Aday Adayı Olanlar Alucra Vakfında Buluştu

İstanbul'da yerel seçimlerde aday adayı olan hemşerilerimiz Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfındaki istişare toplantısında bir araya geldi.

Eski Rektör Şebinkarahisar Belediyesine Talip Oldu

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi eski rektörlerinden Prof. Dr. Mustafa Zahir Bakıcı, Şebinkarahisar Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı...

İl Genel Meclisine Alparslan Karamanoğlu Talip Oldu

Ak Partiden Giresun İl Genel Meclisi üyeliğine Dursun Selamet Koçak'tan sonra Alparslan Karamanoğlu'da aday adayı oldu.

İl Genel Meclisine Dursun Koçak Talip Oldu

Alucra Muhtarlar Derneği Başkanı ve aynı zamanda Pirili Köyü muhtarı olan Dursun Selamet Koçak, Ak Partiden Giresun İl Genel Meclisi aday adayı oldu.

MHP'nin Yeni İlçe Başkanı Resul Zorba Oldu

Milliyetçi Hareket Partisinin ilçe başkanı Mete Metinyurt'un istifası sonrası MHP'nin yeni ilçe başkanı Resul Zorba oldu.

MHP İlçe Başkanı Metinyurt, Adaylık İçin İstifa Etti

Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı Mete Metinyurt, Alucra Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu duyurarak ilçe başkanlığından istifa etti.

MHP'de İlk Aday Adayı Mustafa Tiryaki Oldu

Yerel seçimlerine yönelik hazırlıklar sürerken, Alucra Belediye Başkanlığı için yeni aday adayları belediyeye talip olmaya devam ediyor.

AK Parti'de Temayül Bitti, Sıra Adayı Açıklamada

AK Parti teşkilatlarında heyecan büyüktü, Giresun da Belediye Başkanlıkları için bugün temayül yoklaması gerçekleştirildi.

Fatih Düz Yeniden Başkanlığa Talip Oldu

Çamoluk Belediye Başkanı Fatih Düz 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Çamoluk Belediye Başkanlığına MHP'den adaylık başvurusunu yaptı.

AK Parti’de Aday Adaylığı Başvuru Süreci Sona Erdi

31 Mart 2024 yılında yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri için AK Parti’de aday adaylığı başvuru süreci 22 Kasım 2023 Çarşamba günü sona erdi.

Babasının Yarım Bıraktığı İşleri O Tamamlamak İstiyor

Piraziz eski Belediye Başkanı rahmetli Hasan Şenel’in oğlu Şafak Şenel, Piraziz Belediye Başkanlığı için AK Parti’den aday adaylığı başvurusunda bulun...

Beyoğlu Belediyesine Alucralı Hemşerimiz Talip Oldu

31 Mart yerel seçimlerinde Alucralıların çok yoğun bir nüfusla yaşadığı Beyoğlu ilçesinde en çok merak ettiği konulardan biri hiç şüphesiz Beyoğlu Bel...

Güllü Ağca Alucra Belediyesine Talip Oldu

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi Alucra'da Belediye Başkanlığı için Ak Partinin eski kadın kolları başkanı aday adayı oldu.

Yalçın Eker Resmi Başvurusunu Yaptı

Ak Parti'den Alucra Belediye Başkanlığına aday aday olan Yalçın Eker resmi başvurusunu Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz'a yaptı.

Ak Partinin İlk Aday Adayı Yalçın Eker Oldu

Ak Parti Alucra ilçe yöneticilerinden Yalçın Eker, Alucra Belediye Başkanlığına aday adayı olmak için partideki görevlerinden istifa etti.

Bal Ağası Çamoluk'tan Resmen Aday Adayı Oldu

31 Mart 2024'te yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Ak Partinin Çamoluk Belediye Başkanlığına ilk aday adayı Ergün Bakırhan oldu.

Ak Parti'de İlk Başvuruyu Osman Öden Yaptı

AK Parti’den Giresun Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan hemşerimiz Osman Öden partideki düzenlenen programla aday adaylık başvurusunu yaptı.

Çamoluk Belediye Başkanlığına Bal Ağası Talip Oldu!

Çamoluk Belediye Başkanlığı için sürpriz aday, son üç dönemin bal ağası olan iş adamı Ergün Bakırhan aday adaylığını ilan etti.

Suat Aybar MHP'den Alucra Belediyesine Talip Oldu

Alucra Esnaf Sanatkarlar Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanı Suat Aybar, Milliyetçi Hareket Partisinden Alucra Belediyesi başkanlığına aday adayı...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz