Aksa Doğalgaz

Son dakika Aksa Doğalgaz haberleri ve Aksa Doğalgaz haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Aksa Doğalgaz ile ilgili 20 haber listeleniyor.

Aksa Doğalgaz Haberleri

Giresun'da Bir İlçe Daha Doğalgaza Kavuştu

Giresun'un güney kesiminde kalan Alucra ve Şebinkarahisar ilçelerinden sonra, Çamoluk ilçesinde de doğalgaz hanelerde yanmaya başladı.

Giresun'un Bir İlçesi Daha Doğalgaza Kavuşuyor

Giresun'un Çamoluk ilçesinde doğalgaz altyapı çalışmaları hızla ilerliyor. Alt yapı çalışmalarının yanı sıra ilçede doğalgaz abonelikleri başladı.

Doğalgaz Çalışmaları Büyük Ölçüde Tamamlandı

Alucra Belediye Başkanı devam eden doğalgaz çalışmalarının %82'sinin tamamlandığını ve çalışmaların hava şartlarına bağlı olarak devam edeceğini açıkl...

Alucra'da Evlere İlk Doğalgaz Verildi!

Giresun'un Alucra ilçesi Yunus Emre Mahallesinde ilk doğalgaz verildi. Geçen hafta depolama alanına yüklenen doğalgaz bugün itibari ile evlere ulaştı.

Hasret Sona Erdi, Doğal Gazın Ateşi Yandı!

Doğal Gaz konusunda uzun yıllardır mücadele veren Alucra halkı mutlu sona kavuştu. Alucra Nurettin Canikli Meydanında ilk doğal gaz ateşi yandı.

Kar Altında Doğal Gaz Depoları İlk Defa Dolduruldu

Giresun'un Alucra ilçesinde taşımalı sistemle getirilecek doğalgaz ilçeye ulaştı. Kar yağışı altında ilk defa gaz depolarına gaz dolduruldu.

İlk Abonelik Yapıldı, Ay Sonu Gaz Veriliyor

Giresun'un bir ilçesi daha doğalgaza kavuşuyor, abonelik işlemleri başladı ay sonu Alucra ilçesinde doğalgaz yanmaya başlayacak.

Doğalgaz Abonelikleri Başlıyor, Ne Yapmalıyız?

Alucra Belediyesi ilçe halkının doğalgaz abonelik işlemleri için yapması gerekenleri ve gerekli evrakların neler olduğunu açıkladı.

Şebinkarahisar’da Doğalgaz Depolama Sahası Hazırlandı

Şebinkarahisar’da başlatılan Doğalgaz çalışmalarında sona yaklaşıldı. Belediye Başkan Vekili Kamile Portakal doğalgaz depolama sahasında incelemelerde...

Abonelik İçin Tarih Verildi, Doğalgaza Sayılı Gün Kaldı

Aksa Doğalgaz Ordu-Giresun Şirket Müdürü Doğan Gürler, Alucra Belediyesini ziyaret ederek doğalgaz alt yapı çalışmalarını inceledi.

Doğalgaz 2.Etap Çalışmaları Hızla İlerliyor

Alucra'da 11 Temmuz tarihinde ilk kazmanın vurulduğu doğalgaz çalışmalarında, ilave yatırım ile 2. etap çalışmalarına başlandı.

Alucra Adım Adım Doğalgaz'a Kavuşuyor, Tanklar Test Edildi

Alucra'da doğalgaz'a kavuşmak için çalışmalar hızla devam ediyor, CNG tankları kurulup test işlemleri başarıyla tamamlandı.

Alucra'da Doğalgaz Abonelik İşlemleri için Gün Sayılıyor

Alucra’da Temmuz ayında başlayan doğalgaz çalışmalarında abonelik işlemleri için gün sayılıyor, 1 hafta içinde ilk abone kaydı alınacak.

Alucra'da Doğal Gaz Çalışmaları Başladı

Alucra'da doğalgaz bağlanması için ilk kazma düzenlenen törenle vuruldu. 3 ay sonra ilk doğalgazın yanacağı belirtilirken, çalışmalar aralıksız sürüyo...

Alucra'da İlk Doğalgaz Kutusu Bağlandı

Doğalgaz alt yapı çalışmalarının hızla ilerlediği Alucra ilçemizde, ilk doğalgaz kutusu konulup test işlemleri başarıyla tamamlandı.

Şebinkarahisar'da Doğalgaz Alt Yapı Çalışması Başladı

Şebinkarahisar Belediye Başkanı Ömer Şentürk, Şebinkarahisar'da başlatılan doğalgaz alt yapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Aksa Doğal Gaz Alucra için Gaz İhalesine Çıkıyor

İlan.gov.tr’de yer alan ilana göre, AKSA Ordu Giresun Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. tarafından Alucra için CNG Sıkıştırılmış doğalgaz satın alınacak.

Şebinkarahisar'da Doğal gaz için ilk kazma vuruldu

Şebinkarahisar'da doğal gaz bağlanması için ilk kazma düzenlenen törenle vuruldu. 3 ay sonra ilk doğalgazın yanacağı belirtilirken, 3 yıl sonunda da t...

Alucra'da Doğal Gaz Çalışmaları Başlıyor

Doğalgaz alt yapısını yapacak olan yüklenici firma yetkilileri Alucra'ya gelerek bayram öncesinde incelemelerde bulundu.

Yağlıdere’de Doğal Gaz Çalışmaları Devam Ediyor

2023 yılının ilk günlerinde doğalgaz'a kavuşan komşu Yağlıdere ilçesinde doğalgaz hattı çalışmaları devam ediyor.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz