Albay Adem Darama

Son dakika Albay Adem Darama haberleri ve Albay Adem Darama haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Albay Adem Darama ile ilgili 7 haber listeleniyor.

Albay Adem Darama Haberleri

Seyyid İsmail Hakkı Çağırgan Dualarla Anıldı

Bu yıl altıncısı yapılan Es-Seyyid Mevlana Şeyh Çağırgan İsmail Hakkı Veli’yi anma programı, türbesinin bulunduğu Alucra Fevzi Çakmak Köyünde yapıldı.

Gönül Alperenlerinden Çağırgan İsmail Hakkı Dualarla Anıldı

Bu yıl beşincisi pandemi nedeniyle kısıtlı olarak yapılan Es-Seyyid Mevlana Şeyh Çağırgan İsmail Hakkı Veli’yi anma programı, türbesinin bulunduğu Alu...

Seyyid İsmail Hakkı Çağırgan Dualarla Anıldı

Bu yıl dördüncüsü yapılan Es-Seyyid Mevlana Şeyh Çağırgan İsmail Hakkı Veli’yi anma programı, türbesinin bulunduğu Alucra Fevzi Çakmak Köyünde yapıldı...

Seyyid İsmail Hakkı Çağırgan Dualarla Anıldı

Alucra Fevzi Çakmak Köyü mezarlığında metfun bulunan Türk İslam büyüklerinden Es-Seyyid Mevlana Çağırgan İsmail Hakkı Veli dualar eşliğinde anıldı.

Çağırgan Baba Sizi Çağırıyor

Alucra Fevzi Çakmak Köyünde medfun bulunan Es-Seyyid İsmail Hakkı Çağırgan Baba belgeseli TGRT televizyonunda yayınlanıyor.

Seyyid İsmail Hakkı Çağırgan Dualarla Anıldı

Alucra Fevzi Çakmak Köyünde medfun bulunan Es-Seyyid İsmail Hakkı Çağırgan Baba bu yıl yapılan ikinci anma etkinlikleriyle anıldı.

Bir Anadolu Alpereni: Çağırgan Baba

Çağırgan Baba Derneği, Alucra Fevzi Çakmak Köyü Derneğinin ortaklaşa projesi olan Bir Anadolu Alpereni: Çağırgan Baba isimli kitabın çalışmaları tamam...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz