• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Alucra Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesi

Alucra Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesi

Son dakika Alucra Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesi haberleri ve Alucra Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesi haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Alucra Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesi ile ilgili 8 haber listeleniyor.

Alucra Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesi Haberleri

Şehit Postacı Seyfettin Dokumacı Kütüphanesi Açıldı

PTT Çalışanları Dayanışma Derneği tarafından Alucra ilçemize kazandırılan Şehit Postacı Seyfettin Dokumacı kütüphanesi açıldı.

Alucra Halis Akmen ÇPAL Gurur Tablosu

Alucra Halis Akmen Anadolu Çok Programlı Lisesinin 2013 - 2014 Eğitim Döneminde LYS sınavında başarılı olan öğrencilerinin duyurusunu yaptı.

Halis Akmen ÇPAL'de Savcılık Mesleği Tanıtıldı

Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri için meslek tanıtım faaliyetleri devam ediyor. Bu seferki konukları Alucra Cumhuriyet Savcısı old...

Bilgi Yarışmasında Derece İle Döndüler

Alucra Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesi Giresun'da yapılan 9.sınıflar arası bilgi yarışmasında ikinci oldu.

Halis Akmen ÇPAL'de Minik Misafirler

İlçemiz Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesi Yeşilyurt Köyü İlkokulu öğrenci ve öğretmenlerini okullarında misafir etti.

YGS Maratonu Öncesi Son Prova

Alucra Anadolu İmam Hatip Lisesi, Alucra Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Şebinkarahisar Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri YGS öncesi s...

Halis Akmen ÇPAL'de Veli Eğitimi

Alucra Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesinde "Velim İnternet Kullanıyor" projesi kapsamında velilerine eğitim verildi.

Halis Akmen ÇPAL'den Muallim Klibi

Alucra İlçesi Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin öğretmenler günü için hazırladığı "Muallim" klibi büyük ilgi gördü.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz