Alucra Turan Bulutcu Meslek Yüksekokulu

Son dakika Alucra Turan Bulutcu Meslek Yüksekokulu haberleri ve Alucra Turan Bulutcu Meslek Yüksekokulu haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Alucra Turan Bulutcu Meslek Yüksekokulu ile ilgili 107 haber listeleniyor.

Alucra Turan Bulutcu Meslek Yüksekokulu Haberleri

Giresun Üniversitesi KPSS Puanıyla 30 Personel Alacak

Giresun Üniversitesinin çeşitli fakülte ve yüksekokullarda alım yapacağı 30 personel için başvurular 1 Mart 2024'de sona erecek.

Mezunlarından Yüksekokul Öğrencileri Mesleki Eğitim Semineri

Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu Laborant ve Veteriner Sağlık Programı ve Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünün mezun öğrencileri tarafından seminer v...

Turan Bulutçu MYO'da Müdür Yardımcılığına Atama Yapıldı

Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne atanan Mehmet Akif Sarı'dan sonra müdür yardımcılığı görevine Miraç Şirin atandı.

Alucra MYO Öğrencilerinden Şebinkarahisar’a Eğitim Gezisi

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu (MYO) Veterinerlik bölümü, Şebinkarahisar’a eğitim gezisi düzenledi.

Yüksekokul'da Kudüs Konferansı

Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulunda (MYO) “Kudüs’ü bilmek kendi tarihimizi bilmektir” konulu bir konferans gerçekleşti.

Yüksekokul Öğrencileri Mesleki Gezilerine Devam Ediyor

Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu (MYO) Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü öğrencileri Giresun’a eğitim gezisi düzenledi.

Yüksekokul Öğrencileri Sarıkamış Şehitlerimizi Unutmadı

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu öğrencileri ve hocaları Sarıkamış Şehitlerimiz için anma yürüyüşü yaptı.

Yüksekokul Öğrenciler Final Sınavı Öncesi Moral Depoladı

Yüksekokul bahçesinde yanan ateş etrafında müzik eşliğinde eğlenen öğrenciler final sınavları öncesi moral depoladı.

Geleneksel Hamsi Şenliği, Katılımcılara Unutulmaz Anlar Yaşattı

Giresun Üniversitesinin geleneksel hale getirdiği "Hamsi Şenliği" Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu'nda (MYO) yapıldı.

Yüksekokul Eğitim Gezileri, Öğrencilere Pratik Bilgiler Sunuyor

Turan Bulutçu MYO Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Bölümü eğitim gezisi ile tecrübe kazandı.

Veterinerlik Bölümü, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi'nde Eğitim Gezisinde

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu (MYO) Veterinerlik bölümü, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’ne eğitim gezisi düzenledi.

Alucra'da Yüksekokuldan Kan Bağışına Büyük Destek

Giresun Kızılay Kan Merkezi tarafından düzenlenen kan bağışı kampanyasında Alucra'daki Yüksekokulu öğrencilerinden de destek geldi.

Yüksekokulun Veterinerlik Bölümü, Arıcılık Eğitimi Aldı

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu (MYO) Veterinerlik bölümü öğrencileri arıcılık eğitimi aldı.

Yüksekokul'da Organ Bağışı Konferansı

Giresun Üniversitesine bağlı Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu’nda ( MYO ) organ bağışı ile ilgili konferansı yapıldı.

Alucra ve Şebinkarahisar'da Öğrencilere Oryantasyon Eğitimi Verildi

Giresun Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı, 2023-2024 öğretim yılında yeni kayıt yaptıran öğrencilere yönelik olarak Alucra ve Şebinkarahisa...

Turan Bulutçu MYO'da Kantin İhaleye Veriliyor

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulunda bulunan 152 m²'lik alan Öğrenci Kantini olarak, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 45...

Yüksekokul Müdürüne Hayırlı Olsun Ziyareti

Alucra Kaymakamı Muhammet Cengiz ve ilçe müftüsü Adem Çelik Meslek Yüksekokuluna yeni atanan müdür M.Akif Sarı'ya hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Yüksekokul Heyetinden Rektör Can'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Giresun Üniversitesi Rektörü olarak tekrar atanan Prof. Dr. Yılmaz Can’a hayırlı olsun ziyareti gerçek...

Turan Bulutçu MYO'da Yeni Yönetim Belli Oldu

Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne atanan Mehmet Akif Sarı'dan sonra müdür yardımcılığı görevine Sinan Kuzucu atandı.

Alucra'daki MYO'da Kontenjanlar %100 Doldu

2023 Yükseköğretim Kurumları Sınavı Yerleştirmeleri sonucunda Alucra'daki yüksekokullardaki tüm kontenjanlar tamamen doldu.

Vakıf Başkanı, Köy Muhtarları ve Vekili Alucra'da Buluşturdu

Alucra Vakfı Başkanı Süleyman Baba tarafından verilen yemekte köy muhtarlarının ilgisi büyük olurken, İstanbul Milletvekili Büşra Paker'de muhtarlarla...

Ordu'daki Alucralılardan Ziyaretler

Ordu'da ikamet eden hemşerilerimiz, Ordu'nun Korgan ilçesine mal müdürü olarak atanan hemşerimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Veterinerlik Bölümü, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi'nde

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu (MYO) Veterinerlik bölümü, her yıl yaptığı eğitim gezileri kapsamında Sivas Cumhuriyet Ün...

Turan Bulutçu MYO'ya Ek Kontenjandan 78 Öğrenci Daha

YKS 2022'de yerleştirme sonuçlarında %100 doluluk yaşayan Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokuluna ek kontenjanlarda 78 öğrenci daha geldi.

Giresun Üniversitesi Kalorifer Ateşçisi Alıcak

Giresun Üniversitesi Rektörlüğü bağlı birimlerinde çalıştırılmak üzere Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla Geçici İşçi statüsünde Kalorifer Ateşçis...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz