• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Alucra Yatılı Erkek Hafızlık Kuran Kursu

Alucra Yatılı Erkek Hafızlık Kuran Kursu

Son dakika Alucra Yatılı Erkek Hafızlık Kuran Kursu haberleri ve Alucra Yatılı Erkek Hafızlık Kuran Kursu haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Alucra Yatılı Erkek Hafızlık Kuran Kursu ile ilgili 12 haber listeleniyor.

Alucra Yatılı Erkek Hafızlık Kuran Kursu Haberleri

Alucra'da Yetişen Hafızlar Vefat Eden Hemşehrilerimizi Unutmadı

Alucra Yatılı Erkek Kuran Kursunda hafızlık eğitimi alan öğrenciler maden şehitleri ve otobüs kazasında vefat eden hemşehrilerimizi unutmadı.

Alucra'da Hafızlar Artıyor, Bir Öğrenci Daha İcazetini Aldı

Hafızlık tespit sınavlarında başarılı olarak Hafızlığını tescil ettiren Alucra Erkek Yatılı Hafızlık Kuran Kursu öğrencisi Yasin Hanedar Hafızlık Belg...

Kaymakam Mustafa Çelik Hafızlarla İftar Yaptı

İlçe Kaymakamı Mustafa Çelik iftarını ilçemizde Hafızlık eğitimi gören öğrencilerimizle birlikte açtı.

Alucra'da Berat Kandili Coşku ile İdrak Edildi

Ramazan Ayının Müjdecisi, Günahlardan kurtuluşa vesile bir gece olan Berat Kandili Gecesi, başta Alucra Büyük Camii olmak üzere ilçemizdeki bütün cami...

Alucra'da Hafızlar Kervanına Bir Kişi Daha Katıldı

Alucra Müftülüğüne bağlı olarak eğitim ve öğretim sağlayan Alucra Yatılı Erkek Hafızlık Kur’an kursunda bir kardeşimiz daha hafızlığını tamamladı.

Alucra'da Bir Başarı Öyküsü: 4 Ayda Hafız Oldu

Alucra İlçe Müftülüğüne bağlı Erkek Yatılı Kur'an Kursu hafızlık öğrencisi Abdülkadir Elalicemeh, Kur'an-ı Kerim’i ezberlemede büyük bir başarı göster...

Alucra Müftülüğü Din Görevlileri Toplantısı Yapıldı

Alucra ilçe müftülüğü 2021 Yılı Aylık Mutat Mart Ayı personel toplantısı İlçe Müftüsü Yahya Balcı hocamızın başkanlığında maske-mesafe kuralına uygun...

Minik Hafızlara Bayram Harçlığı

Alucra Müftülüğü ve Diyanet Vakfı Alucra şubesi aracılığıyla Alucra'daki hafızlık eğitimi alan öğrencilere kıyafet ve bayram harçlığı dağıtıldı.

Din Görevlileri Ocak Ayı Toplantısı Yapıldı

Alucra Müftülüğü 2019 yılının ilk Din Görevlileri toplantısı, Alucra Yatılı Erkek Hafızlık Kur’an Kursu toplantı salonunda gerçekleşti.

Din Görevlileri Toplantısı Yapıldı

Mart Ayı Din Görevlileri toplantısı, Alucra Yatılı Erkek Hafızlık Kur’an Kursu toplantı salonunda gerçekleşti.

Şubat Ayı Din Görevlileri Toplantısı Yapıldı

Alucra Müftülüğü şubat ayı Din Görevlileri toplantısı, Alucra Yatılı Erkek Hafızlık Kur’an Kursu toplantı salonunda gerçekleşti.

Din Görevlileri Toplantısı Yapıldı

İlçemiz Müftülüğünce 2018 yılının ilk Din Görevlileri toplantısı, Alucra Yatılı Erkek Hafızlık Kur’an Kursu toplantı salonunda gerçekleşti.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz