Alucra'nın Hafızları

Son dakika Alucra'nın Hafızları haberleri ve Alucra'nın Hafızları haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Alucra'nın Hafızları ile ilgili 7 haber listeleniyor.

Alucra'nın Hafızları Haberleri

Alucra'da Yetişen Hafızlar Vefat Eden Hemşehrilerimizi Unutmadı

Alucra Yatılı Erkek Kuran Kursunda hafızlık eğitimi alan öğrenciler maden şehitleri ve otobüs kazasında vefat eden hemşehrilerimizi unutmadı.

Alucra'da Hafızlar Artıyor, Bir Öğrenci Daha İcazetini Aldı

Hafızlık tespit sınavlarında başarılı olarak Hafızlığını tescil ettiren Alucra Erkek Yatılı Hafızlık Kuran Kursu öğrencisi Yasin Hanedar Hafızlık Belg...

Alucra'da Hafızlar Kervanına Bir Kişi Daha Katıldı

Alucra Müftülüğüne bağlı olarak eğitim ve öğretim sağlayan Alucra Yatılı Erkek Hafızlık Kur’an kursunda bir kardeşimiz daha hafızlığını tamamladı.

Alucra'da Dördüncü Hafız Haktan Kavukçu Oldu

Alucra Müftülüğüne bağlı olarak eğitim ve öğretim sağlayan Alucra Yatılı Erkek Hafızlık Kur’an kursunda Diyanet İşleri Başkanlığının hafızlık sınavını...

Alucra'da Hafızlarımız Çoğalıyor

Alucra Müftülüğüne bağlı olarak eğitim ve öğretim sağlayan Alucra Yatılı Erkek Hafızlık Kur’an kursundan 3 öğrencimiz hafızlığını tamamladı.

Hafızlar Halkasına Bir Öğrencimiz Daha Katıldı

Uzun ve yorucu bir sürecin ardından azim ve karalılıkla yoluna devam eden öğrencilerimizden İsmail Hamurcu Alucra'da hafızlığını tamamladı.

Alucra'da Hafızlarımız Çoğalıyor, İkinci Hafız Kamil Avcı

Alucra Müftülüğü bünyesdinde eğitim ve öğretime devam eden Alucra Yatılı Erkek Hafızlık Kur’an kursu öğrencilerimizden Kamil Avcı 30.cüzü vererek hafı...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz