Bozayı

Son dakika Bozayı haberleri ve Bozayı haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bozayı ile ilgili 20 haber listeleniyor.

Bozayı Haberleri

Ayı Saldırısında Canını Komşuları Kurtardı

Artvin’in Şavşat ilçesinde köye inen ayının saldırısına uğrayan yaşlı adam, komşularının ayıyı etkisize hale getirmesiyle kurtarıldı.

Ayılar Yayla Evlerini Talan Etti

Komşumuz Kürtün ilçesine bağlı Davunlu obasında kış uykusuna yatamayan ayılar yayla evlerine girerek evleri talan edip maddi hasara yol açtı.

Ayı Saldırdı! Ambulans Helikopterle Trabzon'a Götürüldü

Gümüşhane'nin Kelkit ilçesinde domuz avına giden avcıya ayı saldırdı, yaralanan kişi ambulans helikopterle Trabzon'a götürüldü.

Ahıra Dönen İneklere Ayı Saldırdı!

Giresun'un Şebinkarahisar ilçesinde ayı popülasyonundaki artış vatandaşları mağdur ediyor. Son 1 ay içinde 3 ineği ayı saldırısında telef oldu.

Ayılar Bu Seferde Üniversiteye İndi

Gümüşhane'de cep telefonu kameraları tarafından kaydedilen görüntülerde, bir ayının Gümüşhane Üniversitesi kampüsüne girdiği görülüyor.

Balıkçıların Ağına Bu Kez Yavru Ayı Takıldı

Giresun’un Keşap ilçesinde ava çıkan balıkçılar, denizin ortasında bitkin halde buldukları yavru ayıyı ağları ile yakalayarak kıyıya çıkarttı.

Aç Kalan Yavru Ayılar Alucra Suyurdu Köyünde Tarlada Görüntülendi

Giresun’un Alucra ilçesinde 4 yavru ayı, tarlada yiyecek ararken tarla sahipleri tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Ayı Yavruları Alucra Suyurdu Köyünde Tarlalara Dadandı

Giresun’un Alucra ilçesinde 4 yavru ayı, tarlada yiyecek ararken tarla sahipleri tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Gündüz Vakti Köye Boz Ayı İndi

Kelkit'te bir boz ayı güpe gündüz köye indi.

Giresun'da Bulunan Ayı Yavruları Bursa'da Koruma Altına Alındı

Bursa'nın Karacabey ilçesindeki Ovakorusu Celal Acar Yaban Hayvanları Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi'ne, Giresun'da annelerinden ayrılmış halde bu...

Şap Kısıtlaması Kaldırılıyor!

Tarım ve Orman Bakanlığınca yapılan Şap Hastalığı ile Mücadele Toplantısı sonrasında hayvan hareketleri kısıtlamalarının kaldırılmasına karar.

Ayılar Yayla Evlerine Dadandı

Kış uykusundan uyanıp yiyecek arayışındaki ayılar yayla evlerine dadandı, aç ayılar girdikleri evlere büyük zarar verdi.

Alucra Müftülüğü Depremzedelerin yanında olmaya devam ediyor

Alucra Müftülüğü yaşanan Kahramanmaraş depremleri sonrası bu bölgede yaşayan depremzedelerimizden yardımlarını eksik etmiyor.

Alucra'da Voleybol Turnuvası Başlıyor

Alucra Kaymakamlığı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından ilçe halkının da katılımıyla kurumlar arası voleybol turnuvası organize ediliyor.

Eğribel Tünelinde son durum! Ne zaman açılacak?

Doğu Karadeniz'i İç Anadolu ve Akdeniz'e bağlayacak en hızlı güzergahın başında gelen Giresun - Şebinkarahisar arasındaki Eğribel Tünellerinde çalışma...

Yol kenarında 250 kişilik iftar veriyorlar

Giresun'un en uzak ilçelerinden olan Çamoluk'ta yol kenarına kurulan yemek kazanlarıyla başta yolcular olmak üzere iftar saatinde bir çok vatandaşa hi...

Ayılar Arı Kovanlarına Saldırdı

Şebinkarahisar Toplukonak köyünde ayılar arıcılık yapan çiftcinin kovanlarına zarar verdi.

Yavru ayı ‘Yogi’ evin maskotu oldu

Gümüşhane'de Okan Berker, yol kenarında bularak evine getirdiği ayı yavrusunu, bir gece baktıktan sonra yetkililere verdi.

Mahalle İçinde Ayı Saldırısı, Koca Danayı Telef Etti

Şebinkarahisar'ın Tamzara Mahallesinde bir ayı, evin önündeki danaya saldırdı. Çeşitli yerlerinden yaralanan yaklaşık 12 bin lira değerindeki dana tel...

Ayılarla Yaşamasını Bilmeliyiz

Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü Giresun Şube Müdürü Ertan KUDUBAN sitemize yaptığı açıklama "Alucra, Çamoluk yöre halkı olarak Ayılarla y...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz