Çevre Düzenlemesi

Son dakika Çevre Düzenlemesi haberleri ve Çevre Düzenlemesi haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Çevre Düzenlemesi ile ilgili 13 haber listeleniyor.

Çevre Düzenlemesi Haberleri

İlçe Kabristanlığındaki Düzenlemeler Tamamlandı

Alucra Belediyesi tarafından geçen yıl başlatılan İlçe Merkez Kabristanlığındaki çevre düzenleme çalışmalarında sona gelindi.

Hacı Osman Erilli AİHL'de Çevre Düzenlemesi Devam Ediyor

Alucra Hacı Osman Erilli Anadolu İmam Hatip Lisesi yeni hizmete giren binasında çalışmalarını hız kesmeden devam ediyor.

Hacı Osman Erilli AİHL'nin Çevre Düzenlemesi Başladı

Elazığ depremi sonrası çürük raporu alan Alucra Anadolu İmam Hatip Lisesi binasında yıkım sonrası yeni bina yapımı TMSF tarafından başlatılmıştı.

Alucra Belediyesinin Mezbahane İkmal İhalesi Yapıldı

Alucra Belediyesi ve DOKAP iş birliğiyle 2022 yapılan protokol sonrası ilçede mezbahane inşaatının yapımına devam ediliyor.

Hasan & Kezban Özbek Meslek Lisesi İnşaatı Hızla Yükseliyor

Galatasaray Başkanı Dursun Aydın Özbek ve kardeşi Mehmet Aydın Özbek tarafından memleketi Giresun’un Şebinkarahisar ilçesinde yapımı üstlenilen Hasan...

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)

Giresun İli Alucra İlçesi Babapınar Mahallesi 3. Etap 63 Adet Konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanu...

Alucra Devlet Hastanesi Çevresi Ağaçlandırıldı

Giresun'un Alucra ilçesinde yeni yapılan Devlet Hastanesi’nin çevresine fidan dikimi yapılarak boş alanların ağaçlandırılması sağlandı.

Tıp Fakültesi Morfoloji Bina Yapımı Başlıyor

Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitim ve öğretim faaliyetlerinin sürdürüleceği “morfoloji” binasıyla birlikte yapılacak olan altyapı ve çevre...

Küçük Cami'nin Çevre Düzenlemesi Tamamlandı

Tavanındaki çökme sonrası yaklaşık 3 yıl kapalı kalan Küçük Caminin restorasyonu sonrası çevre düzenlemesi de tamamlandı.

Alucra Devlet Hastanesinin Çevresi Ağaçlandırıldı

Yapımı 2018 yılında tamamlanıp hizmete giren yeni Devlet Hastanesinin çevresi ağaçlandırıldı.

Beledi Hizmet Binasının Peyzajı Tamamlanıyor

Alucra Belediyesinin tarafından geçtiğimiz baharda taşınan yeni hizmet binasında peyzaj çalışmaları tamamlanıyor.

İlçe Şehitliği Yanına Yeşil Alan

İlçemiz girişinde bulunan Alucra Şehitliğinin çevre düzenlemesi ve belediyemize ait bölge yeşil alanla düzenlemesi yapılacak.

Büyük Camii Çevresine Dev Proje

Alucra Belediyesi tarafından tarihi bir karar alınarak ilçe merkezindeki Merkez Büyük Caminin çevresini araç trafiğine kapatılıp, çevre düzenlemesi ve...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz