Deprem Tatbikatı

Son dakika Deprem Tatbikatı haberleri ve Deprem Tatbikatı haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Deprem Tatbikatı ile ilgili 9 haber listeleniyor.

Deprem Tatbikatı Haberleri

Giresun'daki Okullarda Deprem Tatbikatı!

Giresun Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Sivil Savunma ekibi, depreme hazırlıklı olma ve bilinç kazandırma amacıyla okullarda harekete...

Alucra'da Deprem Tatbikatları Devam Ediyor

Dünya Afet Risklerinin Azaltılması Günü etkinlikleri kapsamında Alucra'daki okullarda eşzamanlı deprem tatbikatı düzenlendi.

Alucra'da Gerçeği Aratmayan Tatbikat

Giresun'un 1.derece deprem bölgesi olan ilçelerinden Alucra ilçesinde yapılan yangın ve deprem tatbikatı gerçeğini aratmadı.

Alucra'da Deprem Tatbikatı Yapılıyor

Alucra'daki okullar olası deprem senaryolarında öğrencilerle birlikte ne yapılması gerekenleri uygulamalı tatbikatla gerçekleştirdi.

Alucra'da öğrenciler deprem ve yangın tatbikatı yaptı

Kahramanmaraş depremleri sonrası tedbirler arttı, Giresun'un 1.derece deprem bölgesi Alucra ilçesinde yangın ve tahliye tatbikatları yapıldı.

Deprem Anı Tatbikatı Yapıldı

Alucra'da Kredi Yurtlar Kurumu Öğrenci Yurdu'nda uygulanan tatbikata Kaymakam Muhammet Cengiz, öğrenciler ve kurum amirleri katıldı.

Alucradaki Okullarda Deprem Tatbikatı Yapıldı

1.derece deprem bölgesinde yer alan Alucra ilçemizdeki tüm okullarda deprem haftası münasebetiyle tatbikat yapıldı.

İlkokul Öğrencileriyle Deprem Tatbikatı Yapıldı

1.derece deprem bölgesinde yer alan Alucra ilçemizde Şehit Er Zülkif Tekir İlkokulu öğrencileriyle deprem tatbikatı yapıldı.

Öğrencilere Deprem Tatbikatı Yapıldı

Şevket Canikli İmam Hatip Ortaokulunda gerçekleştirilen deprem tatbikatında öğrenciler olası depremlere karşı bilinçlendirildi.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz