Doğalgaz Yatırımı

Son dakika Doğalgaz Yatırımı haberleri ve Doğalgaz Yatırımı haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Doğalgaz Yatırımı ile ilgili 12 haber listeleniyor.

Doğalgaz Yatırımı Haberleri

Kamu Binalarında İlk Doğalgaz Küçük Camiye Bağlandı

Giresun'un Alucra ilçesinde devam eden doğalgaz çalışmalarında doğalgazı ilk kullanan kamu binası Alucra Müftülüğüne bağlı Merkez Küçük Camii oldu.

Doğalgaz Çalışmaları Büyük Ölçüde Tamamlandı

Alucra Belediye Başkanı devam eden doğalgaz çalışmalarının %82'sinin tamamlandığını ve çalışmaların hava şartlarına bağlı olarak devam edeceğini açıkl...

Ücretsiz Doğalgaz Desteği Uzatıldı!

1 Mayıs 2024'e kadar tüm Türkiye'de 25 metre küp altında kalan yaklaşık her ay 120-150 liralık doğalgaz ücretsiz olacak.

Kar Altında Doğal Gaz Depoları İlk Defa Dolduruldu

Giresun'un Alucra ilçesinde taşımalı sistemle getirilecek doğalgaz ilçeye ulaştı. Kar yağışı altında ilk defa gaz depolarına gaz dolduruldu.

İlk Abonelik Yapıldı, Ay Sonu Gaz Veriliyor

Giresun'un bir ilçesi daha doğalgaza kavuşuyor, abonelik işlemleri başladı ay sonu Alucra ilçesinde doğalgaz yanmaya başlayacak.

Doğalgaz Abonelikleri Başlıyor, Ne Yapmalıyız?

Alucra Belediyesi ilçe halkının doğalgaz abonelik işlemleri için yapması gerekenleri ve gerekli evrakların neler olduğunu açıkladı.

Doğalgaz 2.Etap Çalışmaları Hızla İlerliyor

Alucra'da 11 Temmuz tarihinde ilk kazmanın vurulduğu doğalgaz çalışmalarında, ilave yatırım ile 2. etap çalışmalarına başlandı.

Alucra'da Doğalgaz Abonelik İşlemleri için Gün Sayılıyor

Alucra’da Temmuz ayında başlayan doğalgaz çalışmalarında abonelik işlemleri için gün sayılıyor, 1 hafta içinde ilk abone kaydı alınacak.

Doğalgaz Sebebiyle Hasar Gören Yollar Onarılıyor

Alucra Belediyesi, kent merkezinde süren doğalgaz çalışmalarının ardından bozulan cadde ve sokak yolları hızla yenileniyor.

Şebinkarahisar'da Doğalgaz Alt Yapı Çalışması Başladı

Şebinkarahisar Belediye Başkanı Ömer Şentürk, Şebinkarahisar'da başlatılan doğalgaz alt yapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Şebinkarahisar'da Doğal gaz için ilk kazma vuruldu

Şebinkarahisar'da doğal gaz bağlanması için ilk kazma düzenlenen törenle vuruldu. 3 ay sonra ilk doğalgazın yanacağı belirtilirken, 3 yıl sonunda da t...

Doğalgaz Hasreti Bitmeli

4 bin 540 nüfuslu Refahiye'nin yanı sıra Kelkit, Şiran'da doğalgaz yanıyor, yanı başındaki Alucra, Çamoluk ve Şebinkarahisar'da ise odun kömüre devam!

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz