Doktor Ataması

Son dakika Doktor Ataması haberleri ve Doktor Ataması haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Doktor Ataması ile ilgili 9 haber listeleniyor.

Doktor Ataması Haberleri

Giresun’a 10 Uzman Doktor Daha Geliyor

Giresun’a yapılan 28 doktor atamasından sonra Sağlık Bakanlığı, Giresun merkez ve ilçelerine 10 uzman doktor daha atayacak.

İlçemize 1 Uzman, 2 Pratisyen Doktor Atanacak!

Giresun'da sağlık hizmetlerinin güçlendirilmesi için 115. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası ile 20 pratisyen ve 9 uzman hekim olmak üzere toplam...

Giresun'da 12 Uzman Hekim Atanacak!

Giresun'daki hastanelerde hekim ihtiyacının karşılanması amacıyla 12 uzman hekim ataması yapılacak.

Alucra'ya 10 Doktor Atandı

Sağlık Bakanlığı’nın 112. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kurası sonuçlandı, Alucra ilçemize 10 pratisyen hekimin ataması gerçekleşti.

Şebinkarahisar'a 2 Uzman Doktor Daha Atandı

Şebinkarahisar Devlet Hastanesinde iki uzman doktor daha poliklinik hizmeti vermeye başladı.

Şiran’a Genel Cerrah Atandı, Alucra'ya Yine Birşey Yok

Gümüşhane’nin Şiran İlçe Devlet Hastanesi'ne atanan genel cerrahi uzmanı Op. Dr. Turan Eray Seven yeni görevine başladı.

Şiran'a Çocuk Doktoru ve Kadın Doğum Uzmanı Atandı

Sağlık Bakanlığı tarafından 94.dönem devlet hizmeti yükümlülüğü kurasıyla Gümüşhane'ye 14'ü uzman toplam 61 doktor ataması yapıldı.

Giresun ve İlçelere 121 Doktor Ataması Yapılacak

AK Parti Giresun Milletvekili TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Cemal Öztürk, Sağlık Bakanlığınca 94. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü kurası kapsamın...

Hastanemize 4 Yeni Doktor Ataması Yapıldı

Sağlık Bakanlığı uzman tabip, tabip, uzman diş tabibi, diş tabibi ve eczacı kadroları için yaptığı atama ile ilçemize atanan hekimlerimiz görevlerine...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz