Dsi 22.bölge Müdürlüğü

Son dakika DSİ 22.Bölge Müdürlüğü haberleri ve DSİ 22.Bölge Müdürlüğü haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. DSİ 22.Bölge Müdürlüğü ile ilgili 11 haber listeleniyor.

Dsi 22.bölge Müdürlüğü Haberleri

DSİ Alucra'da Köprü ve Dere Islah Çalışması Yapacak!

Devlet Su İşleri Trabzon Bölge Müdürlüğü Alucra ve Şebinkarahisar'da önemli altyapı projeleri için yüklenici firmalarla imzaları attı.

DSİ, Giresun'da Yapımı Devam Eden Göletleri Değerlendirdi

Giresun, Gümüşhane ve Bayburt illerinde inşaat çalışmaları devam eden 24 göletin son durumu, değerlendirme toplantısında masaya yatırıldı.

Giresun’un 4 Noktasında Kapsamlı Risk Çalışma Başlatıldı

Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından Giresun’un 4 farklı noktasında taşkın riskleriyle alakalı kapsamlı çalışma başlatıldı.

DSİ, Alucra'daki Çalgan Barajı İnşaatını İnceledi

Devlet Su İşleri Trabzon 22. Bölge Müdürlüğü yetkilileri, Giresun'un Alucra ilçesindeki inşası süren barajları inceledi.

Çamoluk’taki DSİ Yatırımları İstişare Edildi

Çamoluk Belediye Başkanı Fatih Düz, ilçedeki DSİ yatırımlarıyla alakalı bilgi almak için bölge müdürü Cengiz Han Kılıçaslan’ı makamında ziyaret etti.

DSİ Şube Müdürü Alucra'da İncelemede Bulundu

DSİ Giresun Şube Müdürü Hamdi Kotan ve beraberindekiler Alucra, Çamoluk ve Şebinkarahisar'da DSİ yatırımlarında incelemelerde bulundu.

Yeşilyurt ve Alucra Barajlarında İnceleme

DSİ Trabzon 22. Bölge Müdürlüğü yetkilileri ikmal ihalesi yapılan Alucra ve Yeşilyurt Barajlarında incelemelerde bulundu.

Görele, Eynesil ve Çamoluk’ta DSİ Yatırımları Sürüyor

Devlet Su İşleri’nden Görele, Eynesil ve Çamoluk ilçelerine mevcutların yanı sıra yeni yatırımların yapılacağı duyuruldu.

DSİ'den Bereketli Topraklara Cansuyu

Giresun’un Şebinkarahisar ilçesinde DSİ’nin idari imkânları ile inşa edilen sulama göleti, bereketli topraklara hayat verecek.

Alucra Barajı için Sözleşme İmzalandı

Alucra Barajı İkmali işinin yapım sözleşmesi Devlet Su İşleri 22. Bölge Müdürü Cengiz Han Kılıçaslan ile yüklenici firma temsilcisi arasında imzalandı...

DSİ 2014’de Giresun Çalışmalarını Açıkladı

DSİ 22.Bölge Müdürlüğünce 2014 Mali Yılı Yatırım Programı ve Uygulama Planı’nda bulunan taşkın koruma, taşkın rüsubat kontrol, sulama inşaatı işleri v...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz