Giresun İl Müftüğü

Son dakika Giresun İl Müftüğü haberleri ve Giresun İl Müftüğü haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Giresun İl Müftüğü ile ilgili 9 haber listeleniyor.

Giresun İl Müftüğü Haberleri

Giresun'da Zimmete Geçirilen Kurban Paralarıyla İlgili Açıklama

Giresun'da vatandaşların yaptığı Kurban bağış paralarını zimmetine geçiren Giresun TDV görevlisi Fatih Ahmet Akkaya tutuklandı.

Giresun'un Yeni İl Müftüsü Görevine Başladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla atanan Selçuk Kılıçbay, Giresun İl Müftüsü olarak düzenlenen törenle görevine başladı.

Giresun'un Yeni İl Müftüsü Selçuk Kılıçbay

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ile yayımlanan Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan atama kararlarına göre, Diyanet İşleri Başkanlığında 7...

İhtiyaç Sahibi Çiftlere Evlilik Desteği

Giresun İl Müftülüğü tarafından "Hayata Başlarken" projesi kapsamında nişanlı ve yeni evlenen çiftlere çeyiz desteği sağlanıyor.

İlçe Müftüleri Eynesil'de Toplandı

Aylık ilçe müftüleri istiare toplantısı, Giresun İl Müftüsü Ramazan Topçan başkanlığında Eynesil ilçesinde gerçekleştirildi.

Müftü Balcı Alucra'ya Veda Etti

Alucra İlçe Müftümüz Yahya Balcı, Artvin Çoruh Üniversitesinde akademisyen olarak atanması nedeniyle ilçemizdeki görevinden ayrıldı.

Giresun İl Müftüsü Ramazan Topcan Alucra'da

Giresun il Müftüsü Ramazan Topcan Alucra Erkek Yatılı Hafızlık Kuran Kursumuzu ziyaret ederek hafızlarımızla bir araya geldiler.

İl Müftüsü Diyanet Personellerini Ödüllendirdi

Birtakım inceleme yapmak için ilçemize gelen Giresun İl Müftüsü Ramazan Topcan, online yapılan yarışmada dereceye giren personelleri ödüllendirdi.

İl Müftüsü Alucra'da İncelemelerde Bulundu

Giresun'da görevine yeni başlayan İl Müftüsü Ramazan Topcan, Alucra ilçemizi ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz