Giresun İl Özel İdaresi

Son dakika Giresun İl Özel İdaresi haberleri ve Giresun İl Özel İdaresi haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Giresun İl Özel İdaresi ile ilgili 51 haber listeleniyor.

Giresun İl Özel İdaresi Haberleri

Özel İdare Araç Parkı Güçleniyor

Giresun İl Özel İdaresi, köy yollarının gelişimi için ulaşım hizmetlerine yönelik yatırımlarına devam ediyor. Modern bir asfaltlama aracı alındı.

Kar Yağışı 23 Köy Yolunu Kapattı

Giresun ve ilçelerinde hafta sonu etkili olan soğuk hava ve kar yağışı yaşamı olumsuz yönde etkiledi. İl genelinde 23 köy yolu ulaşıma kapandı.

Arda Çeşmesi Proje Kapsamına Alındı

26 Haziran'da yaptığımız "Arda Boğazındaki Çeşme Yenilenemez mi?" haber sonrası yaptığımız girişimler sonuç verdi, Arda Boğazındaki çeşme yatırım plan...

52 Köy Yolu Kar Nedeniyle Kapandı

Giresun yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı sonrası 52 köy yolu kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapandığı iletildi.

Giresun'un O İlçesi'nde Köy Yolları Betonlanıyor

Giresun'un Alucra ilçesinde köy yollarında betonlama çalışmalarını devam ediyor. İlçenin Yeşilyurt köyünde bozulan ara yollara beton döküldü.

Giresun'da Okullar Doğalgaza Dönüşüyor

Giresun İl Özel İdaresi tarafından yapılan yazılı açıklamada, 66 okulun doğal gaz dönüşüm projelerinin tamamlandığı bildirildi.

Giresun Özel İdare Bütçesi Belli Oldu

Vali Mehmet Fatih Serdengeçti’nin başkanlığında yapılan il genel meclisi toplantısında bütçe onaylandı, en büyük harcama yol bakım hizmetlerine ayrıld...

Karla Mücadele Hazırlıkları Tamamlandı

Giresun İl Özel İdaresi ekipleri il genelinde karla mücadele çalışmaları için tüm hazırlıkların tamamlandığını bildirdi.

Şehitler Geçidi'ne Anıt Yapılacak

Giresun'un Dereli ilçesini Şebinkarahisar ilçesine bağlayan eski yol üzerinde bulunan Şehitler Geçidi Şehitler Mezarlığı, için ilk adım İl Özel İdares...

Alucra'ya Beton Yol İhalesi Yapılacak

ALUCRA'DA KARA YOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIRGiresun İl Özel İdaresi tarafından yapılacak ihaleyle Alucra ilçesi muhtelif köylerin Beton Yol Kaplama inşa...

Alucra'nın Kültür Mirası Turizme Kazandırılacak!

Alucra ilçesinde bulunan tarihi Çakrak Kilisesi'nin restorasyon çalışmaları devam ediyor. Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tolga Erener çalışma...

548 Köyün Aydınlatmasına Rekor Ödeme

Giresun'daki 548 köyün genel aydınlatma ihtiyaçlarını Giresun İl Özel İdaresi karşılıyor. 2022 yılında rekor elektrik ödemesi yapıldı.

Gölyanı Obasına Su Hattı Bağlandı

Giresun İl Özel idaresi Giresun’un gözde turizm merkezlerinden biri olan Yağlıdere Gölyanı Obası’nın eski görünümüne kavuşması için başlattığı çalışma...

Kümbet Yaylası'ndan 2 Ton Çöp Toplandı

Giresun İl Özel İdaresi, Giresun'un en önemli turizm merkezlerinden biri olan Kümbet Yaylasında çöp toplama etkinliği düzenledi.

İŞKUR, Giresun'da 175 Personel Alacak

Türkiye İş Kurumu Giresun Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Toplum Yararına Program kapsamında Giresun genelinde 175 personel alınacağını duyurdu.

Giresun İl Özel İdaresi Çakrak Yolunda Asfaltlama Yapıyor

Giresun İl Özel İdaresine bağlı ekibler, Ağmaşat - Çıkrıkkapı - Çakrak yolunda yol bakım-onarım ve asfalt yama çalışması yapıyor.

Giresun İl Özel İdaresi Araç ve İş Makinelerini Satıyor

Giresun İl Özel İdaresi araç parkurundaki 21 adet araç, iş makinesi ve ekipmanının ihale ile satışının yapılacağını duyurdu.

Özel İdarede Görevli 4 Kişiye Soruşturma

Giresun İl Özel İdaresi’nde görevli üst düzey 4 kişi hakkında ’Kamuyu zarara uğratmak’ suçundan Valilik tarafından soruşturma açıldı.

108 Köy Yolu Kar Nedeniyle Kapandı

Giresun yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı sonrası 108 köy yolu kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapandığı iletildi.

Bakan Soylu’dan Özel İdare Ekiplerine Teşekkür

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, deprem bölgesinde bulunan Giresun İl Özel İdaresi ekibini ziyaret etti.

Kapalı Köy Yollarında Karla Mücadele Devam Ediyor

Giresun’da ve yüksek kesimlerinde yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan 161 köy yolunun ulaşıma açılması için çalışmalar devam ediyor.

Giresun'da 267 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı

Giresun’un yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle il ve ilçe genelindeki 267 köy yolu ulaşıma kapandı.

Kar Nedeniyle Kapanan Yollar Açılıyor

Giresun’da yoğun kar yağışı nedeniyle dün gece itibarıyla kapalı bulunan 32 köy yolunun ulaşıma açılması için çalışmalar devam ediyor.

DOKAP Giresun'da 15 Projeye Destek Verecek

Kısa adı DOKAP olan Doğu Karadeniz Bölge Kalkınma İdaresi tarafından Giresun’da desteklenecek olan 15 projenin imza töreni yapıldı.

Çöp Konteynırlarını Geri Dönüştürüldü

Giresun İl Özel İdaresi önemli bir çalışmaya daha imzasını koydu.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz