Giresun İl Sağlık Müdürlüğü

Son dakika Giresun İl Sağlık Müdürlüğü haberleri ve Giresun İl Sağlık Müdürlüğü haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Giresun İl Sağlık Müdürlüğü ile ilgili 26 haber listeleniyor.

Giresun İl Sağlık Müdürlüğü Haberleri

Giresun’da Üç İlçeye Kene Uyarısı!

Giresun İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Muhammet Bulut’tan Giresun'un üç ilçesinde kene kaynaklı hastalıklara karşı önemli bir uyarı geldi.

Yenidoğan Canlandırma Eğitimi Başladı

İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda 16-17-18 Nisan 2024 tarihlerinde gerçekleşecek olan Yenidoğan Canlandırma Programı (NRP) Uygulayıcı Eğitimi Merke...

İlçemize 1 Uzman, 2 Pratisyen Doktor Atanacak!

Giresun'da sağlık hizmetlerinin güçlendirilmesi için 115. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası ile 20 pratisyen ve 9 uzman hekim olmak üzere toplam...

Her Ay Bir İlçedeyiz Projesi Doğankent'te!

“Her Ay Bir İlçedeyiz” projesi kapsamında 17 Şubat 2024 Cumartesi günü Doğankent Toplum Sağlığı Merkezinde 816 hastanın muayene, tetkik ve tedavileri...

Giresun'da "Her Ay Bir İlçedeyiz" Projesi Devam Ediyor

Uzman doktor sıkıntısı çekilen ilçelerde çeşitli branşlardan oluşan uzman doktor vatandaş buluşmasında bu ay farklı bir ilçeye gidilerek sağlık hizmet...

Giresun’da Sağlıkta Bir İlk Daha: Kornea Nakli

Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bir ilk gerçekleştirilerek başarılı bir şekilde 2 hastaya kornea nakli yapıldı.

Sağlıkta Tarihi Buluşma: Alucra Tarihinde Bir İlk Gerçekleşti

Giresun İl Sağlık Müdürlüğünün “Her Ay Bir İlçedeyiz” projesi kapsamında gerçekleştirdiği bu ay ki etkinlik Alucra'daydı.

İlçemizde Diş Protez Yapımı Başlıyor

Diş hastaları artık Giresun'a gitmeyecek! Giresun İl Sağlık Müdürlüğü oluru ile artık Alucra Devlet Hastanesi’nde diş protezleri de yapılacak.

Organ Bağışı 3 Kişiye Umut Oldu

Giresun Eğitim Araştırma Hastanesinde beyin ölümü gerçekleşen hastanın yakınları, organ bağışında bulunarak 3 kişiye umut oldu.

Giresun'da 12 Uzman Hekim Atanacak!

Giresun'daki hastanelerde hekim ihtiyacının karşılanması amacıyla 12 uzman hekim ataması yapılacak.

Sağlıkta Her Ay Bir İlçedeyiz Alucra'da!

Uzman doktor sıkıntısı çekilen ilçelerde çeşitli branşlardan oluşan uzman doktorlar vatandaşların bulunduğu yere giderek sağlık hizmeti sunacak, 21 Ek...

İl Sağlık Müdürü Alucra Devlet Hastanesini Ziyaret Etti

Giresun İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Muhammet Bulut, Alucra İlçe Devlet Hastanesinde hasta ve çalışanları ziyaret ederek kurum hakkında bilgi aldı.

Milletvekili Elmas, Her Ay Bir İlçede Olacağız

Çamoluk’taki Giresun İl Sağlık Müdürlüğünün sağlık etkinliğine Giresun Milletvekili Nazım Elmas da katılarak vatandaşlarla sohbet etti.

Çamoluk'ta Sağlık Hizmetini Hastanın Ayağına Götürüldü

Giresun İl Sağlık Müdürlüğü tarafından il merkezine 3.5 saat uzaklıktaki Çamoluk ilçesinde Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan 7 ayr...

Giresun'da Yeni Sağlık Hizmeti: "Sağlıkta Her Ay Bir İlçedeyiz"

Uzman doktor sıkıntısı çekilen ilçelerde çeşitli branşlardan oluşan uzman doktorlar vatandaşların bulunduğu yere giderek sağlık hizmeti sunacak, ilk u...

Alucra'da Sağlıkçılardan Hepatit Uyarısı

Giresun İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı toplum sağlığı merkezleri ‘Dünya Hepatit Günü’ nedeniyle toplumda farkındalık yaratmak amacıyla etkinler gerçekleş...

Alucra Devlet Hastanesinde Poliklinik Sayısı Açıklandı

Giresun İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneler birliğine bağlı olan Alucra Devlet Hastanesinin 2022 yılı poliklinik sayısı belli oldu.

Sağlık Müdürü Muhammet Bulut 3 İlçede İnceleme Yaptı

Giresun İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Muhammet Bulut Alucra, Şebinkarahisar ve Çamoluk ilçelerimizde bulunan tüm sağlık tesislerini ziyaret etti.

Giresun İl Sağlık Müdürü Bulut’tan Giresunlulara Çağrı

Giresun İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Muhammet Bulut, çağrıda bulunarak ambulansların çok önemli olaylar haricinde meşgul edilmemesini istedi.

Sağlık Müdürü Bulut’dan 3 İlçede İnceleme

Giresun İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Muhammet Bulut Alucra, Şebinkarahisar ve Çamoluk ilçelerimizde bulunan tüm sağlık tesislerini ziyaret etti.

Sağlık Personeli ve Sürekli İşçi Alımı Yapılacak

Merkez ve Taşralarda Görev Yapmak Üzere 10 Bin Sürekli İşçi Alımında Giresun genelinde 117 sürekli işçi alımı yapılacak. Son başvuru tarihi 21 Mart 20...

Alucra Hastanesine Ücretsiz Hibe Edilecekti, Şimdi Kiralıyorlar

Giresun İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 5 hastaneye 1 yıllığına bilgisayarlı tomografi kiralayacak.

İl Sağlık Müdürü Alucra'da İncelemede Bulundu

Giresun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Bulut Alucra ilçemizi ziyaret ederek beraberindeki heyetle bir dizi incelemelerde bulundu.

İl Sağlık Müdürlüğünden Açıklama 'Talep Yok'

Alucra Devlet Hastanesine hibe edilecek tomografi cihazı ile alakalı İl Sağlık Müdürlüğü açıklama yaptı.

Muhtarlara Kene Eğitimi Verildi

Giresun İl Sağlık Müdürlüğü ile Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Alucra ve Çamoluk ilçelerindeki muhtarlara eğitim toplantısı yapıldı.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz