Hafız

Son dakika Hafız haberleri ve Hafız haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Hafız ile ilgili 8 haber listeleniyor.

Hafız Haberleri

Alucra'da Yetişen Hafızlar Vefat Eden Hemşehrilerimizi Unutmadı

Alucra Yatılı Erkek Kuran Kursunda hafızlık eğitimi alan öğrenciler maden şehitleri ve otobüs kazasında vefat eden hemşehrilerimizi unutmadı.

Alucra'da Hafızlar Artıyor, Bir Öğrenci Daha İcazetini Aldı

Hafızlık tespit sınavlarında başarılı olarak Hafızlığını tescil ettiren Alucra Erkek Yatılı Hafızlık Kuran Kursu öğrencisi Yasin Hanedar Hafızlık Belg...

Alucra'da Hafızlar Kervanına Bir Kişi Daha Katıldı

Alucra Müftülüğüne bağlı olarak eğitim ve öğretim sağlayan Alucra Yatılı Erkek Hafızlık Kur’an kursunda bir kardeşimiz daha hafızlığını tamamladı.

Alucra'da Dördüncü Hafız Haktan Kavukçu Oldu

Alucra Müftülüğüne bağlı olarak eğitim ve öğretim sağlayan Alucra Yatılı Erkek Hafızlık Kur’an kursunda Diyanet İşleri Başkanlığının hafızlık sınavını...

Alucra'da Hafızlarımız Çoğalıyor

Alucra Müftülüğüne bağlı olarak eğitim ve öğretim sağlayan Alucra Yatılı Erkek Hafızlık Kur’an kursundan 3 öğrencimiz hafızlığını tamamladı.

Hafızlık İcazet Programı Yapıldı

Giresun il ve ilçelerinde hafızlığını tamamlayan kız ve erkek toplam 128 hafızımız için Giresun Kapalı Spor Salonunda İcazet Programı düzenlendi.

Alucra'nın İlk Hafızları Yetişiyor

Alucra Müftüsü Mustafa Akbulut ve ekibinin üzerinde durduğu Hafızlık Projesi ilçemizde hayata geçerek hafızlık çalışmaları başladı.

Yatılı Hafızlık Erkek Kursumuz Açıldı

Alucra Müftüsü Mustafa Akbulut'un bir süredir üzerinde durduğu Hafızlık Projesi ilçemizde büyük bir sevinçle hayata geçiyor.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz