Mehmet Akif Sarı

Son dakika Mehmet Akif Sarı haberleri ve Mehmet Akif Sarı haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Mehmet Akif Sarı ile ilgili 19 haber listeleniyor.

Mehmet Akif Sarı Haberleri

İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif'i Anma Töreni

12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Töreni, Hacı Osman Erilli Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda düzenlendi.

Turan Bulutçu MYO'da Müdür Yardımcılığına Atama Yapıldı

Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne atanan Mehmet Akif Sarı'dan sonra müdür yardımcılığı görevine Miraç Şirin atandı.

Yüksekokul Öğrencileri Sarıkamış Şehitlerimizi Unutmadı

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu öğrencileri ve hocaları Sarıkamış Şehitlerimiz için anma yürüyüşü yaptı.

Milli Şair Mehmet Akif Ölüm Yıl Dönümünde Anıldı

İstiklâl Marşı'nın yazarı Mehmet Akif Ersoy’un vefatının 87. yıl dönümü münasebetiyle Turan Bulutçu MYO'da Akif'in bilinmeyen yönlerini anlatıldı.

Giresun Üniversitesi Senato Toplantısı Alucra'da Yapıldı

Alucra Turan Bulutçu MYO’da yapılacak olan senato toplantısı için Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can ve beraberindeki heyet Alucra’ya g...

Alucra Heyetinden Giresun İl Özel İdare Genel Sekreterine Ziyaret

Giresun İl Özel İdare Genel Sekreterliğine atanan Tolga Erener’e Alucra heyetinden hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

Yüksekokul Müdürümüze Hayırlı Olsun Ziyareti

Yüksekokulumuz Müdürlüğüne atanan Öğr. Gör. Mehmet Akif Sarı'yı tebrik etmek üzere, ilçe halkının hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Yüksekokul Müdürüne Hayırlı Olsun Ziyareti

Alucra Kaymakamı Muhammet Cengiz ve ilçe müftüsü Adem Çelik Meslek Yüksekokuluna yeni atanan müdür M.Akif Sarı'ya hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Yüksekokul Heyetinden Rektör Can'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Giresun Üniversitesi Rektörü olarak tekrar atanan Prof. Dr. Yılmaz Can’a hayırlı olsun ziyareti gerçek...

Turan Bulutçu MYO'da Yeni Yönetim Belli Oldu

Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne atanan Mehmet Akif Sarı'dan sonra müdür yardımcılığı görevine Sinan Kuzucu atandı.

Alucra'daki MYO'da Kontenjanlar %100 Doldu

2023 Yükseköğretim Kurumları Sınavı Yerleştirmeleri sonucunda Alucra'daki yüksekokullardaki tüm kontenjanlar tamamen doldu.

Turan Bulutçu MYO'da Müdür Ataması Yapıldı

Giresun Üniversitesi Turan Bulutçu Meslek Yüksek Okuluna yüksekokula rektörlük tarafından müdür ataması gerçekleştirildi.

Veterinerlik Bölümü, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi'nde

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu (MYO) Veterinerlik bölümü, her yıl yaptığı eğitim gezileri kapsamında Sivas Cumhuriyet Ün...

Yüksekokula Hayvan Sağlığı Laboratuarı ve Muayene Kuruluyor

Giresun Üniversitesi Alucra Turan BUlutçu MYO'da “Hayvan Sağlığı Laboratuar ve Muayene Yapım” projesinin ilk adımı atıldı.

Turan Bulutçu MYO'da Mezuniyet Heyecanı

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu (MYO) 17. mezuniyet töreni görkemli bir şekilde kutladı.

İstiklal Marşımız 101 Yaşında

12 mart İstiklal marşının kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u anma töreni Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu, Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve Almeder ta...

Alucra Turan Bulutçu MYO'ya Yeni Logo

Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu titiz bir çalışma sonucu yeni logosuna kavuştu.

İstiklal Marşımız 98 Yaşında

12 mart İstiklal marşının kabulü ve Mehmet Akif Ersoy u anma töreni Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksek Okulunda(MYO) düzenlendi.

Meslek Tanıtım Seminerleri Devam Ediyor

Şevket Canikli İmam Hatip Ortaokulunda Meslek Tanıtımı ve Motivasyon Seminerlerinin birini daha gerçekleşti.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz