Milli Eğitim Bakanlığı

Son dakika Milli Eğitim Bakanlığı haberleri ve Milli Eğitim Bakanlığı haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı ile ilgili 8 haber listeleniyor.

Milli Eğitim Bakanlığı Haberleri

Tüm Okullarda 1 Dakikalık Saygı Duruşu!

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depreminde hayatını kaybedenleri anmak amacıyla yarın ülke genelindeki tüm okullarda saygı duruşunda bulunulacak.

Görgü Kuralları Okullarda Ders Oluyor

Milli Eğitim Bakanlığı, Ortaokullarda "görgü kuralları ve nezaket", liselerde "adabı muaşeret" isimli seçmeli derslerin müfredatı hazırlandı.

MEB'de Üst Düzey Görev Değişiklikleri

Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) Strateji Geliştirme Başkanlığı görevine Mehmet Fatih Leblebici’nin yerine Giresunlu Ercan Türk atandı.

Daire Başkanı Durmuş Can'dan İlçemizi Ziyaret Etti

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü Öğrenci Pansiyonları ve Burslar Daire Başkanı Durmuş Can Alucra ilçemizi ziyaret etti.

Sürücü Adayları Dikkat! Yeni Zorunluluk Geldi

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Yönetmeliği'nde değişiklik yaptı.

Daire Başkanı Selman Küçük'e Hemşehrilerinden Ziyaret

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğünde Daire Başkanı olan hemşehrimiz Selman Küçük'e hemşehrilerinden hayırlı olsun ziyareti gerçekleşt...

Alucralı Hemşehrimiz Selman Küçük'e Üst Düzey Görev

Kısa bir süre önce Şişli Milli Eğitim Müdürlüğünden İstanbul İl Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atanan hemşehrimiz Selman Küçük Milli Eğitim Bakanlığı'n...

Alucralı Hemşehrimize Üst Düzey Görev

Eski Alucra Milli Eğitim Müdürümüz hemşehrimiz Durmuş Can, Milli Eğitim Bakanlığında önemli bir göreve getirilerek Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz