Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu

Son dakika Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu haberleri ve Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu ile ilgili 33 haber listeleniyor.

Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu Haberleri

İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif'i Anma Töreni

12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Töreni, Hacı Osman Erilli Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda düzenlendi.

Giresun Üniversitesi KPSS Puanıyla 30 Personel Alacak

Giresun Üniversitesinin çeşitli fakülte ve yüksekokullarda alım yapacağı 30 personel için başvurular 1 Mart 2024'de sona erecek.

Mezunlarından Yüksekokul Öğrencileri Mesleki Eğitim Semineri

Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu Laborant ve Veteriner Sağlık Programı ve Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünün mezun öğrencileri tarafından seminer v...

Turan Bulutçu MYO'da Müdür Yardımcılığına Atama Yapıldı

Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne atanan Mehmet Akif Sarı'dan sonra müdür yardımcılığı görevine Miraç Şirin atandı.

Alucra MYO Öğrencilerinden Şebinkarahisar’a Eğitim Gezisi

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu (MYO) Veterinerlik bölümü, Şebinkarahisar’a eğitim gezisi düzenledi.

Yüksekokul'da Kudüs Konferansı

Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulunda (MYO) “Kudüs’ü bilmek kendi tarihimizi bilmektir” konulu bir konferans gerçekleşti.

Yüksekokul Öğrencileri Sarıkamış Şehitlerimizi Unutmadı

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu öğrencileri ve hocaları Sarıkamış Şehitlerimiz için anma yürüyüşü yaptı.

Milli Şair Mehmet Akif Ölüm Yıl Dönümünde Anıldı

İstiklâl Marşı'nın yazarı Mehmet Akif Ersoy’un vefatının 87. yıl dönümü münasebetiyle Turan Bulutçu MYO'da Akif'in bilinmeyen yönlerini anlatıldı.

Yüksekokul Öğrenciler Final Sınavı Öncesi Moral Depoladı

Yüksekokul bahçesinde yanan ateş etrafında müzik eşliğinde eğlenen öğrenciler final sınavları öncesi moral depoladı.

Geleneksel Hamsi Şenliği, Katılımcılara Unutulmaz Anlar Yaşattı

Giresun Üniversitesinin geleneksel hale getirdiği "Hamsi Şenliği" Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu'nda (MYO) yapıldı.

Yüksekokul Eğitim Gezileri, Öğrencilere Pratik Bilgiler Sunuyor

Turan Bulutçu MYO Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Bölümü eğitim gezisi ile tecrübe kazandı.

Veterinerlik Bölümü, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi'nde Eğitim Gezisinde

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu (MYO) Veterinerlik bölümü, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’ne eğitim gezisi düzenledi.

Yüksekokulun Veterinerlik Bölümü, Arıcılık Eğitimi Aldı

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu (MYO) Veterinerlik bölümü öğrencileri arıcılık eğitimi aldı.

Yüksekokul'da Organ Bağışı Konferansı

Giresun Üniversitesine bağlı Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu’nda ( MYO ) organ bağışı ile ilgili konferansı yapıldı.

Alucra Heyetinden Giresun İl Özel İdare Genel Sekreterine Ziyaret

Giresun İl Özel İdare Genel Sekreterliğine atanan Tolga Erener’e Alucra heyetinden hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

Yüksekokul Müdürümüze Hayırlı Olsun Ziyareti

Yüksekokulumuz Müdürlüğüne atanan Öğr. Gör. Mehmet Akif Sarı'yı tebrik etmek üzere, ilçe halkının hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Alucra'ya Aşevi Yapılıyor

Hayırsever iş adamı Ali Yöre tarafından ilçeye yapımı devam eden Meslek Yüksekokulu Camisi avlusuna aşevi de yaptırdığını iletti.

Turan Bulutçu MYO'da Kantin İhaleye Veriliyor

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulunda bulunan 152 m²'lik alan Öğrenci Kantini olarak, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 45...

Turan Bulutçu MYO'da Yeni Yönetim Belli Oldu

Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne atanan Mehmet Akif Sarı'dan sonra müdür yardımcılığı görevine Sinan Kuzucu atandı.

Alucra'daki MYO'da Kontenjanlar %100 Doldu

2023 Yükseköğretim Kurumları Sınavı Yerleştirmeleri sonucunda Alucra'daki yüksekokullardaki tüm kontenjanlar tamamen doldu.

Turan Bulutçu MYO'da Müdür Ataması Yapıldı

Giresun Üniversitesi Turan Bulutçu Meslek Yüksek Okuluna yüksekokula rektörlük tarafından müdür ataması gerçekleştirildi.

Halis Akmen ÇPAL'de Kariyer Günleri

Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesi idarecileri öğrencilere meslekleri tanıtmak amacıyla düzenlediğimiz kariyer günleri etkinliğine devam ediyor.

Turan Bulutçu MYO'da Mezuniyet Heyecanı

Açıldığı günden itibaren ilçemize önemli bir değer kazandıran Turan Bulutçu MYO'da mezuniyet sevinci yaşanıyor. Yapılan törenle okulumuz bu yıl onuncu...

Turan Bulutçu MYO Öğrencisi Deprem'de Vefat Etti

Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulunun öğrencilerinden Ceyda Öcan, depremde ailesiyle birlikte vefat etti.

Kızılay Kan Bağışına Alucra'da Büyük Destek

Alucra halkı ve Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu (MYO) öğrencileri Giresun Kızılay Kan Merkezi tarafından düzenlenen kan bağışı kampanyasına destek ol...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz