Ünal Saraçoğlu

Son dakika Ünal Saraçoğlu haberleri ve Ünal Saraçoğlu haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ünal Saraçoğlu ile ilgili 49 haber listeleniyor.

Ünal Saraçoğlu Haberleri

23 Nisan Alucra’da Coşkuyla Kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM'nin açılışının 104. yıl dönümü tüm yurtta ve Alucra'da coşku ile kutlandı.

Kaymakamlık Makamına 23 Nisan'da Öğrenciler Oturdu

23 Nisan kutlamalarında bir gelenek haline gelen temsili makam değişiminde Kaymakam Muhammet Cengiz'in koltuğunu Muhammed Aras Şen'e devretti.

Alucra Belediyesinde Başkan Demirağ Koltuğu Devretti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Alucra Belediyesi başkanlık makamına temsili olarak Hiranur Nur Güldiken oturdu.

Şehit Postacı Seyfettin Dokumacı Kütüphanesi Açıldı

PTT Çalışanları Dayanışma Derneği tarafından Alucra ilçemize kazandırılan Şehit Postacı Seyfettin Dokumacı kütüphanesi açıldı.

Alucra'da Öğrenciler Karne Heyecanı Yaşadı

Giresun ve ilçelerinde eğitim öğretim yılının birinci döneminin tamamlanmasıyla öğrenciler karne sevinci yaşadı, öğrenciler karnelerini aldı.

Genç Yazarımız İmza Gününde İlk Kitabını Tanıttı

Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencisi Reyhan Çödek, "Kelebeğin Varisleri" isimli ilk kitabı için imza günü düzenledi.

Dünya Engelliler Günü Etkinliği Düzenlendi

Alucra Kaymakamı Muhammet Cengiz, Dünya Engelliler Günü münasebetiyle ilçemizde gerçekleştirilen etkinlik programına katıldı.

Alucra’da Öğretmenler Günü Kutlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Millet Mektepleri Başöğretmenliğini kabul edişinin yıldönümü düzenlenen etkinliklerle kutla...

Alucra'da Öğrenciler Karne Heyecanı Yaşadı

2022-2023 eğitim öğretim yılının sona ermesiyle Alucra'da okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarında öğrenciler karne heyecanı yaşadı.

Alucra’da Karne Heyecanı Yaşandı

Alucra’da 2021-2022 eğitim öğretim yılının ilk döneminin sona ermesiyle karnesini alan öğrenciler tatile çıktı.

Hacı Osman Erilli AİHL'de Meyve Bahçesi Oluşturuldu

Alucra Hacı Osman Erilli Anadolu İmam Hatip Lisesi yeni binasının arka kısmında yer alan yürüyüş yolunun etrafına bölge şartlarına uygun meyve fidanla...

Halis Akmen ÇPAL'de Muhteşem Mezuniyet

Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesi 2023 mezunlarını yine dopdolu bol eğlenceli bir mezuniyet töreni ile uğurladı.

Uçurtma Şenliği Büyük İlgi Gördü

Şevket Canikli İmam Hatip Ortaokulu tarafından düzenlenen geleneksel uçurtma şenliğinde heyecan ve mutluluk giderek artmaya devam ediyor.

Uçurtma Şenliği Büyük İlgi Gördü

Alucra Şevket Canikli İmam Hatip Ortaokulu tarafından düzenlenen geleneksel uçurtma şenliğinde heyecan ve mutluluk büyük oldu.

Futbol Kursu Öğrencileri Giresunspor Maçında

Mehmet Akif Ersoy Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencilerinden oluşan futbol kursu öğrencileri öğretmenleriyle birlikte Giresunspor - Antalyaspor maçına git...

Halk Eğitimi Merkezi’nde 1 Yıllık Emekler Sergilendi

Alucra İsmail Hakkı Tekışık Halk Eğitimi Merkezi’nde kursiyerlerin 1 yıllık esnekleri, düzenlenen sergide görücüye çıktı.

Daire Başkanı Durmuş Can'dan İlçemizi Ziyaret Etti

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü Öğrenci Pansiyonları ve Burslar Daire Başkanı Durmuş Can Alucra ilçemizi ziyaret etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Alucra’da Coşkuyla Kutlandı

Alucra’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 103'üncü yıl dönümü düzenlenen etkinlikler büyük bir coşkuyla kutlandı.

23 Nisan Alucra’da Coşkulu Kutlama

Alucra’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 102'nci yıl dönümü düzenlenen etkinlikler büyük bir coşkuyla kutlandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Alucra ilçemizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100'ncü yıl dönümü çeşitli etkinliklerle coşkuyla kutlandı.

23 Nisan Etkinliklerinde Kaymakamlık Makamına Öğrenciler Oturdu

23 Nisan kutlamalarında bir gelenek haline gelen temsili makam değişiminde Kaymakam Muhammet Cengiz'in koltuğunu Nisanur Yırtmaz'a devretti.

Öğretmenlerimiz iftarda bir araya geldi

Alucra Halis Akmen ÇPAL ve Mehmet Akif Ersoy YBO öğretmenleri birlikte organize ettikleri iftar programında bir araya geldi.

Kaymakam Öğrencilerin Karne Sevincine Ortak Oldu

Kaymakam Muhammet Cengiz ara tatil nedeniyle düzenlenen karne törenine katılarak, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.

Halk Eğitim Merkezi Müdürleri Alucra'da Toplandı

Giresun Hayat Boyu Öğrenme Kurumları Halk Eğitimi Merkezi Müdürleri toplantısı Alucra İsmail Hakkı Tekışık Halk Eğitimi Merkezinde gerçekleştirildi.

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda program düzenlendi.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz