Yüksek Seçim Kurulu

Son dakika Yüksek Seçim Kurulu haberleri ve Yüksek Seçim Kurulu haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yüksek Seçim Kurulu ile ilgili 8 haber listeleniyor.

Yüksek Seçim Kurulu Haberleri

AKP 20, CHP 4, MHP 13. Sırada

Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven 1 Kasım 2015 Genel Seçimleriyle ilgili oy pusulalarında partilerin sırasını belirleyecek kura çekiminde açıklam...

Yerel Seçim Takvimi Belli Oldu!

31 Mart'ta gerçekleştirilecek yerel seçimlere sadece birkaç ay kaldı. Yüksek Seçim Kurulu (YSK), seçim takvimini belirledi.

Seçmen Listeleri Askıya Çıkıyor!

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), Yurt İçi Seçmen Kütüğünün güncelleştirilmesine ilişkin usul ve esasları belirleyen genelgesi Resmi Gazete'de yayımlandı.

Alucra'da Resmi Olmayan Seçim Sonuçları

14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve 28. dönem milletvekili Alucra'nın köy köy, mahalle mahalle seçim sonuçları şöyle oluştu.

Seçmen Sayıları Açıklandı, Alucra'da Seçmen Sayısı da Düştü

Yüksek Seçim Kurulu tarafından 14 Mayıs tarihinde yapılacak seçimlerdeki Giresun ve ilçelerindeki seçmen sayıları açıklandı.

Eski Kimlikli Vatandaşlar Oy Kullanabilecek mi?

14 Mayıs seçimleri yaklaşırken vatandaşların merak ettiği ‘eski kimlikle de oy kullanılabilir mi’ sorusu gündemde geldi.

Yerel Seçimlerinde Partilerin Pusula Sırası Belli Oldu

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde partilerin pusula sırası belli oldu.

Seçimde Oy Kullanmak İsteyen Öğrencilerin Dikkatine

30 Mart 2014 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde oy kullanmak isteyen üniversite öğrencilerinin seçmen kütüklerine kayıt için yapa...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz