Çamoluk'taki Okul Sorununa Hayırsever Vatandaştan Müjde!

Çamoluk'ta Kahramanmaraş depremleri sonrasında okullar boşaltılmıştı. İlçeye 16 derslikli ilkokulun yapım protokolü Vali Serdengeçti ve hayırsever Ert...

Kene Çamoluk'ta Can Aldı

Giresun'un Çamoluk ilçesinde kenenin ısırdığı Mehmet Bakırhan (68) tedavi gördüğü Erzurum Şehir Hastanesinde hayatını kaybetti.

Arazi Anlaşmazlığında Kan Döküldü

Giresun'un Çamoluk ilçesine bağlı Taşdemir köyünde arazi anlaşmazlığı nedeniyle amca ile yeğeni arasında çıkan tartışmada kan döküldü.

Çamoluk'ta Kaçak Kazıya İzin Yok!

Çamoluk İlçe Jandarma Komutanlığınca kaçak kazı olaylarının önlenmesi için yaptığı çalışmalar neticesinde 3 kişiyi yakaladı.

Giresun'da Bir İlçe Daha Doğalgaza Kavuştu

Giresun'un güney kesiminde kalan Alucra ve Şebinkarahisar ilçelerinden sonra, Çamoluk ilçesinde de doğalgaz hanelerde yanmaya başladı.

İş Kazasında Vefat Eden Çamoluklu Arda Memleketinde Defnedildi

Staj yaptığı fabrikada sac bükme makinesine kafası sıkışan ve kaldırıldığı hastanede 7 gün sonra yaşamını yitiren Arda Tonbul Giresun'un Çamoluk ilçes...

İş Makinesine Sıkışan 14 Yaşındaki Çamoluklu Hemşerimiz Vefat Etti

İş kazasında ağır yaralanan ve yoğun bakımda hayat mücadelesi veren 14 yaşındaki Çamoluklu hemşerimiz Arda Tonbul yaşam mücadelesini kaybetti.

Giresun'un Bir İlçesi Daha Doğalgaza Kavuşuyor

Giresun'un Çamoluk ilçesinde doğalgaz altyapı çalışmaları hızla ilerliyor. Alt yapı çalışmalarının yanı sıra ilçede doğalgaz abonelikleri başladı.

Aç Kalan Kurtlar Şehir Merkezini Turladı!

Giresun'un Çamoluk ilçesinde akşam saatlerinde aç kalan kurtlar, sokak aralarında gezerken görüntülendi. Dışarıda insan olmaması en büyük teselli oldu...

New York'un Emniyeti Giresunlu'ya Emanet

ABD’deki en büyük polis teşkilatı olan New York Polis Departmanı’nda (NYPD) görevli Giresun Çamoluklu İdris Güven, 3. sınıf emniyet müdürü rütbesine g...

Giresun'un 2 İlçesine Sıfır Ambulans Verildi

AK Parti Giresun Milletvekilleri Prof. Dr. Nazım Elmas ve Ali Temür, Bulancak ve Çamoluk ilçesine 2 tane sıfır ambulans verildiğini iletti.

Fatih Düz Yeniden Başkanlığa Talip Oldu

Çamoluk Belediye Başkanı Fatih Düz 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Çamoluk Belediye Başkanlığına MHP'den adaylık başvurusunu yaptı.

Bal Ağası Çamoluk'tan Resmen Aday Adayı Oldu

31 Mart 2024'te yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Ak Partinin Çamoluk Belediye Başkanlığına ilk aday adayı Ergün Bakırhan oldu.

Giresun’un 4 Noktasında Kapsamlı Risk Çalışma Başlatıldı

Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından Giresun’un 4 farklı noktasında taşkın riskleriyle alakalı kapsamlı çalışma başlatıldı.

Çamoluk'ta Yeni Hastane Müjdesi

Çamoluk'ta ihtiyaç olan yeni ve donanımlı hastanenin yapım ihalesine gün sayılıyor, bakanlık onayladı ihalesi yapılıyor.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz

Bölge Seç

Aşağıdaki filtreden farklı bir il yada ilçenin haber arşivine bakabilirsiniz