Komşu İlçeye EUAŞ'DAN Eğitime Teknoloji Desteği

Giresun'un Şebinkarahisar ilçesindeki okullara Elektrik Üretim Anonim Şirketi (EUAŞ) tarafından bilgisayar desteği sağlandı.

Şebinkarahisar Ziraat Odasına Dev Yatırım

Şebinkarahisar Ziraat Odasına Tarımsal Makine Altyapısının Güçlendirilmesi Projesi kapsamında yüzde 70'i DOKAP, yüzde 30'u Ziraat Odası tarafından kar...

Fiskobirlik’in 115 Milyon TL'lik GES Yatırımı Hizmete Başladı

Fiskobirlik'in Giresun'un Şebinkarahisar ilçesinde 50 dönüm arazi üzerine 115 milyon TL'ye kurduğu Güneş Enerjisi Santrali faaliyete geçti.

Elektrikli Battaniye Evi Küle Dönderdi!

Giresun'un Şebinkarahisar ilçesine bağlı Balcana Köyünde meydana gelen yangında 2 katlı ev yanarak kullanılmaz hale geldi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanından Memleketine 20 milyon liralık Destek!

Memleketi Şebinkarahisar ilçesine gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, 7 projeye 20 milyon liralık destek sağladıklarını söyledi.

Şebinkarahisar’da Silah Kaçakcılarına Operasyon!

Giresun'un Şebinkarahisar ilçesinde Jandarma ekiplerinin gerçekleştirdiği silah kaçakçılığı operasyonunda yakalanan şüpheli tutuklandı.

İş Dünyası ŞEBİNSİADEXPO Fuarında Buluştu

Şebinkarahisarlı Sanayici ve İşadamları Derneği (ŞEBİNSİAD) organizesiyle Tekstilkent Fuar Merkezi'nde ilk defa gerçekleştirilen ŞEBİNSİADEXPO fuarına...

Şebinkarahisar'da Korkutan Yangın!

Giresun'un Şebinkarahisar ilçesine bağlı Ozanlı Köyünde meydana gelen yangında samanlık tamamen yandı. Facianın eşiğinden dönüldü!

Silah Kaçakçılığı Operasyonu Yapıldı!

Şebinkarahisar'da jandarma ekiplerinin düzenlediği operasyonda ruhsatsız tabanca ve kuru sıkı silahlar ele geçirildi, adli tahkikat başlatıldı.

Şebinkarahisar'a Yapılacak 5. OSB için Ön Talep Başvuruları Sürüyor!

Recep Tayyip Erdoğan’ın Giresun mitinginde müjdesini verdiği Şebinkarahisar'a yapılacak olan 5. Organize Sanayi Bölgesi için ön talep başvuruları deva...

Şebinkarahisar'da Dolandırıcılar Sahte Altınlarla Yakalandı!

Giresun'un Şebinkarahisar ilçesinde sahte altınlarını kuyumcuya satıp, dolandırmaya çalışan 2 kişi suç üstü yakalandı.

MHP'nin Adayı Çekildi, Başka Aday Belirlendi

31 Mart yerel seçimleri öncesi MHP'nin Şebinkarahisar Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Prof. Dr. Mustafa Zahir Bakıcı, şok bir karar ile adaylık...

Çöp Sorunu Çözülüyor, Katı Atık Transfer İstasyonu Kuruluyor

Şebinkarahisar'da yıllardır devam eden çöp sorununun çözümü için önemli bir adım atıldı. Katı Atık Transfer İstasyonu'nun inşaatı tamamlanmak üzere.

Şebinkarahisar'da Uyuşturucuya Geçit Yok!

Giresun'un Şebinkarahisar ilçesinde gerçekleştirilen bir operasyonda, bir kişinin evinde yapılan aramada esrar maddesi ve ruhsatsız bir tabanca bulund...

Şebinkarahisar’da MHP’li Bakıcı İddialı

31 Mart Yerel Seçimlerinde MHP Şebinkarahisar Belediye Başkan Adayı olan Mustafa Zahir Bakıcı, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz

Bölge Seç

Aşağıdaki filtreden farklı bir il yada ilçenin haber arşivine bakabilirsiniz