Hasan & Kezban Özbek Meslek Lisesi İnşaatı Hızla Yükseliyor

Galatasaray Başkanı Dursun Aydın Özbek ve kardeşi Mehmet Aydın Özbek tarafından memleketi Giresun’un Şebinkarahisar ilçesinde yapımı üstlenilen Hasan...

Yeni Kabinede Şebinkarahisarlı Bakan

Sanayi ve Teknoloji Bakanı olarak Şebinkarahisarlı hemşehrimiz Mehmet Fatih Kacır'ın da adı geçiyordu, Cumhurbaşkanı Erdoğan Kaçır'ı bakan olarak açık...

Şebin Cevizini Zirai Don Vurdu

Şebinkarahisar'da yetiştirilen tescilli Şebin cevizinin erken bahar zirai donu nedeniyle rekoltesinde düşüş yaşanacağı belirtildi.

Şebinkarahisar'da Mantar Satışı Yasaklandı

Şebinkarahisar Kaymakamlığı İlçe Hıfzıssıhha Kurulu'nun aldığı karara göre Şebinkarahisar genelinde mantar satışı yasaklandığı bildirildi.

Şebinkarahisar Off-Road'a Hazırlanıyor

Giresun Offroad Spor Kulübü Başkanı Sinan Çelebİ ve kulüp yöneticisi Erhan Güneysu, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Çalgan’ı ziyaret etti.

Ceviz Ormanında Bahar Bakımı Başladı

İstanbul Şebinkarahisar Vakfı tarafından Şebinkarahisar’ın geleceğine kök salacak olan ‘’Ceviz Ormanı’’ projesinde dikimi yapılan 1.500 ceviz fidanına...

DSİ'den Bereketli Topraklara Cansuyu

Giresun’un Şebinkarahisar ilçesinde DSİ’nin idari imkânları ile inşa edilen sulama göleti, bereketli topraklara hayat verecek.

Şebinkarahisar-Suşehri Yolunda Güzergah ve Proje Değişti

Hem Şebinkarahisar hem de Alucralıların çözüm bekleyen önemli yatırım başından gelen 'Şebinkarahisar-Suşehri Kara Yolu'nda önemli bir gelişme yaşandı.

Ormancılar Olası Yangınlara Hazır!

Giresun Orman Bölge Müdürlüğünce Şebinkarahisar'da olası orman yangınına müdahale için çevre ilçelerinde katılımıyla tatbikat gerçekleştirildi.

Şebinkarahisar'da Doğalgaz Alt Yapı Çalışması Başladı

Şebinkarahisar Belediye Başkanı Ömer Şentürk, Şebinkarahisar'da başlatılan doğalgaz alt yapı çalışmalarını yerinde inceledi.

TBB'den Şebinkarahisar Belediyesine Kamyon Hibe Edildi

Türkiye Belediyeler Birliği'nden (TBB) Giresun'un Şebinkarahisar Belediyesine sıfır kilometre Ford marka damperli kamyon hibe edildi.

Eğribel Tüneli’nde trafik yoğunluğu!

Giresun’u İç Anadolu'ya bağlayan, Alucra, Çamoluk ve Şebinkarahisar ilçelerinin yoğun kullandığı Eğribel Tüneli, yeniden trafiğe açıldı.

Şebinkarahisar'da Doğal gaz için ilk kazma vuruldu

Şebinkarahisar'da doğal gaz bağlanması için ilk kazma düzenlenen törenle vuruldu. 3 ay sonra ilk doğalgazın yanacağı belirtilirken, 3 yıl sonunda da t...

Şebinkarahisar Kalesi Aydınlatılacak

Giresun'un Şebinkarahisar ilçesinin simgesi olan tarihi Şebinkarahisar Kalesi aydınlatılacak ve kalenin giriş kapısı da yenilenecek.

Eğribel Tüneli Ulaşıma Kapatıldı

Önceki yıl gibi bu yıl da kış mevsiminde ulaşıma açılan ve Türkiye'nin en uzun üçüncü tüneli olan Eğribel Tüneli'nin tek tüpü yeniden ulaşıma kapatıld...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz

Bölge Seç

Aşağıdaki filtreden farklı bir il yada ilçenin haber arşivine bakabilirsiniz