Beyoğlu Zabıta Müdürlüğüne Hemşehrimiz Atandı

Beyoğlu Belediyesinde önceki dönem zabıta amirliği yapan hemşehrimiz Vedat Başyurt, yeni başkanla müdürlüğe terfi etti.

Beyoğlu Belediyesinde Başkan Vekili, Başkan Yardımcısı ve Danışmanı Alucralı Oldu

31 Mart 2014 yerel seçimlerinin ardından Beyoğlu Belediyesi yeni dönem ilk meclisi Başkan İnan Güney yönetiminde toplandı.

MHP Beyoğlu'nda Meclis Üyelerini Tanıttı

Milliyetçi Hareket Partisi Beyoğlu İlçe Başkanı Halil Ortatepe ve teşkilatı, Cumhur ittifakının ortağı olarak girecekleri seçimde Beyoğlu'ndaki meclis...

MHP Beyoğlu İlçe Başkanı, Alucra STK Başkanlarını Ağırladı

Milliyetçi Hareket Partisi Beyoğlu İlçe Başkanı Halil Ortatepe, Alucra Vakfı ve Alucralı Dernek Başkanlarını misafir etti.

İsmail Hakkı Çavuşoğlu Adaylığını Alucra Vakfında Açıkladı!

İyi Parti Beyoğlu Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Çavuşoğlu, Alucralı hemşerilerinin huzurunda Beyoğlu'na Alucralıların talip olduğunu açıkladı.

Beyoğlu'na Alucralı Aday! Çavuşoğlu Başkan Adayı Oldu

Adayların belirlenmesine sayılı günler kala İYİ Parti İstanbul Beyoğlu'na Alucralı hemşerimiz İsmail Hakkı Çavuşoğlu'nu aday olarak gösterdi.

Beyoğlu'nda Aday Adayı Olanlar Alucra Vakfında Buluştu

İstanbul'da yerel seçimlerde aday adayı olan hemşerilerimiz Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfındaki istişare toplantısında bir araya geldi.

Beyoğlu Belediyesine Alucralı Hemşerimiz Talip Oldu

31 Mart yerel seçimlerinde Alucralıların çok yoğun bir nüfusla yaşadığı Beyoğlu ilçesinde en çok merak ettiği konulardan biri hiç şüphesiz Beyoğlu Bel...

Beyoğlu'nda Birlik Platformu Kuruldu

Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfının başkanı Süleyman Baba'nın öncülüğünde Beyoğlu'nda farklı STK yöneticileriyle Birlik Platformu kuruldu.

Alucra Vakfı Yönetiminden Hayırlı Olsun Ziyareti

Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Başkanı Süleyman Baba ve yönetim kurulu Milliyetçi Hareket Partisi'nin Beyoğlu ilçe başkanlığa seçilen hemşerimiz Hali...

MHP Beyoğlu'na ALUCRALI Başkan

Milliyetçi Hareket Partisi'nin İstanbul'da başlayan kongre sürecinde Beyoğlu ilçe başkanlığa Alucralı hemşerimiz Halil Ortatepe seçildi.

Alucra Vakfı Seçiminde Başkan Süleyman Baba Güven Tazeledi

Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfının 13. Genel Kurulu 18 Haziran 2023 günü Eyüpsultan Kültür Sanat Merkezinde yapıldı, mevcut başkan Süleyman Baba yenid...

Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Seçime Gidiyor

18 Haziran Pazar günü saat 14:00’da yapılacak olan olağan Genel kuruluna tüm hemşehrilerimiz davetlidir.

Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Seçime Gidiyor

Alucra Vakfı'nın olağan seçimli genel kurulu 11 Haziran 2023 Pazar günü Eyüp Sultan Kültür ve Sanat Merkezinde saat 13:30 da çoğunluk sağlanamaması du...

Okçulukta 3.lük Kupası Alucralının Oldu

İstanbul 11. Uluslararası Fetih Kupası Okçuluk Yarışması sona erdi, hemşerimiz Ferhat Erilli 32 ülkeden 400 sporcu arasında üçüncü oldu.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz

Bölge Seç

Aşağıdaki filtreden farklı bir il yada ilçenin haber arşivine bakabilirsiniz