Arıcılar Yeni Sezona Eğitimli Başlıyor

Ordu'daki ana arı yetiştiriciliği kursuna katılan 23 kişi eğitim alıyor.

Ordu Alucralılar Derneği Yenileniyor

Karadeniz'in güzide illerinden Ordu'da faaliyetlerini sürdüren Ordu Alucralılar Derneğinde yenileme çalışmaları devam ediyor.

Ordu-Giresun Uçağında Korku Dolu Anlar!

Karadeniz Bölgesi’nde etkili olan fırtına nedeniyle Ordu-Giresun Havalimanı’na iniş yapmaya çalışan bir uçak gökyüzünde zor anlar yaşadı, pisti pas ge...

Karadenizli Kadın Arıcı 38 Yıldır Bal Üretiyor

Ordu'nu Fatsa ilçesinde 68 yaşındaki Çakır Sarıkaya, severek yaptığı arıcılık sayesinde aile ekonomisine katkı sağlıyor.

Bu Yağın Litresi 35 bin TL

Kabadüz ilçesindeki bin 500 rakımlı yaylada 3 dönüm arsa üzerinde tıbbi nane üreten Rıfat Akpınar ve kuzeni Zeliha Güzelordu, ilk olarak kendi rahatsı...

Besicilerin Mağduriyeti Giderildi

Ordu'nun Gölköy ilçesinde geçen hafta yaşanan ayı saldırısında 80 koyunu telef olan besicilere İl Tarım ve Orman Müdürlüğü destek oldu.

Arıcıların Yaylalara Göçü Başladı

Türkiye’de en fazla bal üretiminin yapıldığı Ordu 'da arıcılar çiçek balı hasadı için yüksek rakımlı yaylalara göç etmeye başladı.

Ayılar Koyun Sürüsüne Saldırdı!

Ordu’nun Gölköy ilçesinde gerçekleşen olayda koyun sürülerine ayıların saldırması sonucu koyun sürüsünden 76 koyun telef oldu.

Kıbrıs’a Uçuşlar 14 Haziran’da Başlıyor

Ordu-Giresun Havalimanı ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) arasında uçak seferleri 14 Haziran itibarıyla başlayacak.

Unutulmak üzere olan lezzetleri gün yüzüne çıktı

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in girişim ve destekleriyle unutulmaya yüz tutan yöresel lezzetler yeniden günlük hayatımıza g...

Armutlu Köyü Derneği Gençleri İftarda Buluşturdu

Ordu ilimizde faaliyetlerini sürdüren Alucra Armutlu Köyü derneği Ramazan ayında güzel bir projeyle çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.

Ordu'daki Alucralılardan Ziyaretler

Ordu'da ikamet eden hemşerilerimiz, Ordu'nun Korgan ilçesine mal müdürü olarak atanan hemşerimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Cephanelik Gibi Otomobil

Ordu'da yol kontrolünde durdurulan bir otomobil de iki adet uzun namlulu tüfek, çok miktarda silah mühimmatı ve para ele geçirildi.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz

Bölge Seç

Aşağıdaki filtreden farklı bir il yada ilçenin haber arşivine bakabilirsiniz